טיסות לפלמה דהמיורקה

טיסות לפלמה דהמיורקה

החופשה שלך בפלמה דה מיורקה מתחילה כאן

החופשה שלך בפלמה דה מיורקה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיסות לפלמה דה מיורקה

מה לעשות בפלמה דה מיורקה

כדאי לדעת על פלמה דה מיורקה


מזג אויר

בחודשי הקיץ חם מאד בפלמה דה מיורקה והטמפרטורה יכולה להגיע ל-36 מעלות כמעט בכל יום. יחד עם זאת, בשעות הערב היא צונחת ומגיעה ל-20 מעלות. אחוזי הלחות בפלמה דה מיורקה נחשבים לגבוהים יחסית ולעיתים מגיעים אפילו ל-90 אחוז לחות. זו גם הסיבה מדוע חשוב מאד להזמין מקומות לינה ממוזגים וגם רכב ממוזג כדי שיהיה נעים. בחורף מספר התיירים בפלמה דה מיורקה הוא נמוך מאד, בהשוואה לקיץ, אם כי יש לא מעט שבוחרים לבלות בה ולו כדי לברוח מהחורפים האירופאיים הקרים. 

תחבורה

ניתן להיעזר בפתרונות תחבורה שונים בפלמה דה מיורקה, כמו מטרו, רכבת וכמובן מערכת אוטובוסים, שנוסעת בתוך העיר וגם מחוצה לה. מי שרוצה לטייל וליהנות מנופש עצמאי יותר, יכול לשכור רכב ולצאת לטיול ברחבי האי, בשילוב עם יעדים נוספים מלבד פלמה דה מיורקה עצמה.

הגעה

במהלך חודשי הקיץ יוצאות טיסות ישירות לפלמה דה מיורקה ובעונות אחרות ניתן להגיע אליה דרך שדה התעופה הבינלאומי של ספרד סאן חוזה ומשם טיסת פנים. משדה התעופה אל בית המלון ניתן להגיע ברכב שכור או באמצעות מוניות או שאטלים, שאותם מומלץ מאד להזמין מראש.

כסף

החזרי מע"מ – המטבע המקובל בפלמה דה מיורקה הוא אירו ושיעור המע"מ עומד על 20 אחוזים. אולם, על לינה בבתי מלון ישנו מע"מ מופחת, בגובה של 10 אחוז. ניתן לקבל החזר מע"מ על הוצאות הלינה והאש"ל, וכדי לעשות זאת יש לשמור את הקבלות בגין ההוצאות השונות בשדה התעופה.
תשר – התשר בפלמה דה מיורקה איננו בגדר חובה, אך כפי שמקובל במקומות נוספים בעולם נותני השירות ישמחו לקבלו בברכה. הוא עומד על 10 אחוז בדרך כלל מגובה עלות השירות שניתן לכם והוא מקבל במסעדות, בתי קפה וגם בקרב נותני שירות, כמו נהגים פרטיים, מדריכים ועוד.