החופשה שלך בקפריסין מתחילה כאן

החופשה שלך בקפריסין מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
החופשה שלך בקפריסין מתחילה כאן
חפש מלונות לקפריסין

טיסות ללרנקה

טיסות ללרנקה
עבור מי שמחפש חופשה קיצית, מהנה ומשתלמת, הפתרון המושלם הוא כרטיס טיסה לקפריסין. יש מספר שדות תעופה בקפריסין עם טיסות בינלאומיות. באתר קשרי תעופה תוכלו למצוא מגוון רחב של טיסות ללרנקה וטיסות לפאפוס במחירים ללא תחרות. אלו יעדים שמתאימים במיוחד לקפיצה קצרה, הודות לעובדה שניתן למצוא הרבה טיסות זולות לקפריסין, מלונות ברמה גבוהה ואטרקציות מגוונות. מחיר טיסה לקפריסין מתחיל בכמה עשרות דולרים בלבד. ואם אתם שואלים את עצמכם כמה זמן טיסה לקפריסין - התשובה היא שתוך שעה אתם כבר שם.

טיסות לקפריסין

טיסות לקפריסין ניתן למצוא לאורך כל השנה עם חברות בינלאומיות כמו אלקטרה איירוויז ואל על. במרחק של כשעת טיסה אחת בלבד תגיעו לקפריסין הקסומה והמלאה באפשרויות. בקפריסין יש שני שדות תעופה בינלאומיים האחד בלרנקה והשני בפאפוס. מרבית הטיסות נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי בלרנקה. שדה התעופה של לרנקה ממוקם במרחק קצר של 4 ק"מ בלבד מהעיר לרנקה וכשעה וחצי נסיעה מפאפוס. 
 

דרכי הגעה מהשדה בלרנקה למרכז העיר:

משדה התעופה בלרנקה יש מספר קווי אוטובוס שמגיעים לנקודות מרכזיות בלרנקה. מלבד האוטובוסים תוכלו "להתפנק" ולקחת מונית היישר למלון במחיר סביר יחסית לערים אחרות באירופה. אופציה נוספת היא הזמנת חבילה הכוללת העברות. במקרה שבחרתם בחבילה עם העברות יחכה לכם נהג מטעם קשרי תעופה בשדה שייקח אתכם היישר אל בית המלון.
טיסות לקפריסין

מה לעשות בקפריסין