החופשה שלך ביער השחור מתחילה כאן

החופשה שלך ביער השחור מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
הצג רשימת יעדים לבחירה
* מחיר חבילות טוס וסע הן לחבילה זוגית.
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך ביער השחור מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיסות ליער השחור

טיסות ליער השחור

מה לעשות ביער השחור

מחפשים טיסה ליער השחור?

היער השחור ממוקם במשולש הגבולות שבין גרמניה, שוויץ וצרפת. ביקור ביער השחור, נוסף על היער עצמו על כל מסלוליו, יכול לכלול ביקור בעוד שלושה אזורים לפחות: צפון שווייץ, אלזס ודרך היין, ואגם קונסטנץ המרהיב שבבודנזה.
היער השחור הוא אחד המקומות המרתקים, המגוונים, והמעניינים ביותר בעולם. אנשים שכבר טיילו בכל מקום וראו הכל, חוזרים שוב ושוב אל אזור היער השחור. הם טוענים, כי המקום משלב בתוכו, מלבד הרים ויערות, גם כפרים פסטורליים ועיירות ציוריות עם אגדות רבות שנקשרו אליהם, אגמים רחבים מוקפי ירק ומשרים שלווה וקסם, והרבה אטרקציות לטיולי משפחות עם ילדים.
להלן אחדות מהאטרקציות המאפיינות את אזור היער השחור:
פארק אירופה, שהוא הפארק הגדול ביותר בגרמניה, ובו יותר ממאה אטרקציות ומופעים מכל הסוגים.
באדן באדן, העיר הנודעת במרחצאות המרפא שמגיעים אליהם מכל העולם, ושם גם מצוי הקזינו המרשים שלה.
אוטיגהיים, התיאטרון הפתוח הגדול ביותר בגרמניה.

לא מצאתם בדיוק מה שחיפשתם? לא נורא, בשביל זה יש אותנו :)

השאירו לנו פרטים ונציג של קשרי תעופה ילווה אתכם שלב אחר שלב

כדאי לדעת על היער השחור


מזג אויר

מזג האוויר המאפיין את היער השחור שבגרמניה הוא מזג אוויר אירופאי טיפוסי. בין החודשים מאי עד אוקטובר מזג האוויר בו נעים יחסית, והטמפרטורה נעה סביב 13 עד 24 מעלות מקסימום. בחודשי הקיץ, המזכירים מאד מבחינת מזג האוויר את זה האופייני לעונות המעבר אצלנו, בישראל, אפשר להסתובב באזור הזה בלבוש קיצי, אם כי כדאי גם להצטייד במטריה וגם בעליונית מחממת. בחודשי הקיץ עשויים לרדת גם גשמים ביער השחור, ומספר הימים הגשומים בחודשי הקיץ עומד על בין 13 ל-17 ימים. בחורף קר מאד ביער השחור והטמפרטורה עשויה להגיע מתחת לאפס. היא נעה בין 5 מעלות מקסימום למינוס 2. בתקופה זו מושלג באזור הזה ופחות מתאים למי שמעוניין לטייל בטבע, בין האתרים השונים. 
 

תחבורה

הדרך הטובה ביותר להתנייד ביער השחור היא באמצעות רכב שכור. יש לא מעט אטרקציות באזור הזה וכדי לנצל אותן כהלכה, כדאי להיעזר ברכב שכור, בעזרתו תוכלו להגיע לכל מקום שתרצו. וכך גם עושים מרבית המטיילים, המעוניינים לטייל עצמאית. אחרים עושים זאת עם הסעות מאורגנות של חברות פרטיות. 

הגעה

ההגעה ליער השחור אפשרית דרך שדות תעופה שונים. ניתן להגיע אליו לאחר טיסה שלוקחים מישראל ישירות למינכן, גרמניה ומשם נסיעה ברכב, כ-350 ק"מ. אפשרות נוספת היא לעלות על טיסה ישירה לבאזל או לציריך, ששוכנות דרומית ליעד השחור. מבאזל נסיעה קצרה של 45 דקות בלבד תיקח אתכם לפרייבורג שביער השחור. אפשר גם לטוס לשטרסבורג, ששדה התעופה שלה נמצא צפון מערבית ליער השחור וכך גם שדה התעופה של שטוטגרט שקרובה יחסית ליעד השחור. 

כסף

החזרי מע"מ– החזרי מע"מ - המטבע ביער השחור הוא אירו. ניתן לקבל החזר מע"מ על רכישה מעל ל-25 אירו. כדי לקבל זאת יש לשמור את קבלות העסקה ולצרף לכך טופס מיוחד, אותו אפשר לקבל בחנויות או בדלפק המיועד לכך בשדה התעופה. אפשרות נוספת היא לשלוח את הטופס ואת הקבלה מהארץ ולקבל את החזר בתצורת צ'ק שמגיע ישירות לכתובת בארץ.
תשר – מקובל להשאיר תשר בגובה של 10 אחוז במסעדות ובבתי קפה וכן גם לתת אותו לספקי שירות אחרים, כמו נהגי המוניות, הנהגים הפרטיים אם אתם נעזרים בהם וגם מדריכים מקצועיים שילוו אתכם בטיול.