החופשה שלך ביער השחור מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
הצג רשימת יעדים לבחירה
* מחיר חבילות טוס וסע הן לחבילה זוגית.
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך ביער השחור מתחילה כאן

החופשה שלך ביער השחור מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

חבילות ליער השחור

חבילות ליער השחור

חבילות נופש ליער השחור

רוצים לצאת לחופשה ביער השחור? כאן תוכלו "לתפור" את חבילת הנופש שלכם על פי טעמכם האישי. 

  • בוחרים במנוע החיפוש את התאריכים המבוקשים
  • בוחרים את הטיסה המתאימה לכם
  • בוחרים את בית המלון שתרצו, ואורזים מזוודה
צאו לחופשה חלומית ביער השחור, חפשו במנוע החיפוש לפי התאריכים הכי נוחים עבורכם ומצאו את הטיסה והמלון שהכי מתאימים לכם לנופש ביער השחור.
 
לא מוצאים? תנו לנו לעזור!
התקשרו ל-2434* ונמצא עבורכם את הדילים הכי משתלמים ליער השחור.

צרו קשר

מה לעשות ביער השחור

כדאי לדעת על היער השחור


מזג אויר

מזג האוויר המאפיין את היער השחור שבגרמניה הוא מזג אוויר אירופאי טיפוסי. בין החודשים מאי עד אוקטובר מזג האוויר בו נעים יחסית, והטמפרטורה נעה סביב 13 עד 24 מעלות מקסימום. בחודשי הקיץ, המזכירים מאד מבחינת מזג האוויר את זה האופייני לעונות המעבר אצלנו, בישראל, אפשר להסתובב באזור הזה בלבוש קיצי, אם כי כדאי גם להצטייד במטריה וגם בעליונית מחממת. בחודשי הקיץ עשויים לרדת גם גשמים ביער השחור, ומספר הימים הגשומים בחודשי הקיץ עומד על בין 13 ל-17 ימים. בחורף קר מאד ביער השחור והטמפרטורה עשויה להגיע מתחת לאפס. היא נעה בין 5 מעלות מקסימום למינוס 2. בתקופה זו מושלג באזור הזה ופחות מתאים למי שמעוניין לטייל בטבע, בין האתרים השונים. 
 

תחבורה

הדרך הטובה ביותר להתנייד ביער השחור היא באמצעות רכב שכור. יש לא מעט אטרקציות באזור הזה וכדי לנצל אותן כהלכה, כדאי להיעזר ברכב שכור, בעזרתו תוכלו להגיע לכל מקום שתרצו. וכך גם עושים מרבית המטיילים, המעוניינים לטייל עצמאית. אחרים עושים זאת עם הסעות מאורגנות של חברות פרטיות. 

הגעה

ההגעה ליער השחור אפשרית דרך שדות תעופה שונים. ניתן להגיע אליו לאחר טיסה שלוקחים מישראל ישירות למינכן, גרמניה ומשם נסיעה ברכב, כ-350 ק"מ. אפשרות נוספת היא לעלות על טיסה ישירה לבאזל או לציריך, ששוכנות דרומית ליעד השחור. מבאזל נסיעה קצרה של 45 דקות בלבד תיקח אתכם לפרייבורג שביער השחור. אפשר גם לטוס לשטרסבורג, ששדה התעופה שלה נמצא צפון מערבית ליער השחור וכך גם שדה התעופה של שטוטגרט שקרובה יחסית ליעד השחור. 

כסף

החזרי מע"מ– החזרי מע"מ - המטבע ביער השחור הוא אירו. ניתן לקבל החזר מע"מ על רכישה מעל ל-25 אירו. כדי לקבל זאת יש לשמור את קבלות העסקה ולצרף לכך טופס מיוחד, אותו אפשר לקבל בחנויות או בדלפק המיועד לכך בשדה התעופה. אפשרות נוספת היא לשלוח את הטופס ואת הקבלה מהארץ ולקבל את החזר בתצורת צ'ק שמגיע ישירות לכתובת בארץ.
תשר – מקובל להשאיר תשר בגובה של 10 אחוז במסעדות ובבתי קפה וכן גם לתת אותו לספקי שירות אחרים, כמו נהגי המוניות, הנהגים הפרטיים אם אתם נעזרים בהם וגם מדריכים מקצועיים שילוו אתכם בטיול.