החופשה שלך במלטה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

החופשה שלך במלטה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
הצג רשימת יעדים לבחירה
* מחיר חבילות טוס וסע הן לחבילה זוגית.

החופשה שלך במלטה מתחילה כאן

טיול מאורגן מלטה

טיול מאורגן מלטה

טיולים למלטה עם קשרי תעופה

הטיולים המאורגנים של קשרי תעופה ייקחו אתכם גם למלטה, מדינת איים קטנה הממקומת במרכז הים התיכון מדרום לאיטליה, בין סיציליה וטוניסיה. מלטה מציעה מגוון אתרים היסטוריים, מים צלולים, כפרי דייגים וטבע מרהיב.
בטיול במלטה תבקרו בוולטה, בירת מלטה ובגני סן אנטון, סמוך למקום מושבו של נשיא מלטה.  תבקרו בכפר האומנים טה' קלי, מרכז לעבודות יד מסורתיות כדוגמת רקמה וניפוח זכוכית, ובכפר הדייגים  מרסהשלוק, הממוקם על שפת המפרץ הגדול ביותר במלטה, בדרום מזרח האי.
במהלך הטיול תחזרו אחורה בזמן, בטיול במדינה, אחת הערים היפות והחשובות במלטה, תטיילו ברחובות ה"עיר השקטה", עיר מוזיאון, מבוך של סמטאות ומבנים שמורים. במדינה, העיר המבוצרת, צילמו סצינות למשחקי הכס, כבירת ווסטרוז מעלה המלך.
אחת האטרקציות במלטה היא כמובן הים המקיף את האיים. בטיול תבקרו במערה הכחולה, הידועה בשלל צבעי מי הים המשתקפים כתוצאה מהחזרת קרני השמש בשעות הבוקר המושפעים ממיקומה של המערה. הצבעים הזוהרים המוחזרים על ידי הצמחייה התת ימית ומהמינרלים שעל קרקעית הים. כל אלו מעניקים לה את הכינוי "מערת הקשת".

טוסו לטיול מאורגן במלטה

אלו רק טעימות מן הטיול שמחכה לכם במלטה. קשרי תעופה מזמינה אתכם להצטרף לטיול מרתק במדינת האיים המסקרנת, בהדרכת מדריכים מנוסים שייקחו אתכם למקומות הכי יפים ומרתקים במלטה וידאגו לכם לטיול המתאים לקבוצות, לזוגות ולמשפחות.

רוצים לדבר עם מומחי המארורגנים שלנו? התקשרו ל-03-5205077 או השאירו פרטים והנציגים שלנו יחזרו אליכם עם הטיול שהכי יתאים לכם.

צרו קשר