החופשה שלך במלטה מתחילה כאן
החופשה שלך במלטה מתחילה כאן
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
* מחיר חבילות טוס וסע הן לחבילה זוגית.
החופשה שלך במלטה מתחילה כאן
הוסף יעד

טיול מאורגן מלטה

טיול מאורגן מלטה

טיולים מאורגנים למלטה

הטיולים למלטה מלאים

חפשו טיולים ביעדים נוספים

טיולים מאורגנים למלטה

הטיולים המאורגנים של קשרי תעופה ייקחו אתכם גם למלטה, מדינת איים קטנה הממקומת במרכז הים התיכון מדרום לאיטליה, בין סיציליה וטוניסיה. מלטה מציעה מגוון אתרים היסטוריים, מים צלולים, כפרי דייגים וטבע מרהיב.
בטיול במלטה תבקרו בוולטה, בירת מלטה ובגני סן אנטון, סמוך למקום מושבו של נשיא מלטה.  תבקרו בכפר האומנים טה' קלי, מרכז לעבודות יד מסורתיות כדוגמת רקמה וניפוח זכוכית, ובכפר הדייגים  מרסהשלוק, הממוקם על שפת המפרץ הגדול ביותר במלטה, בדרום מזרח האי.
במהלך הטיול תחזרו אחורה בזמן, בטיול במדינה, אחת הערים היפות והחשובות במלטה, תטיילו ברחובות ה"עיר השקטה", עיר מוזיאון, מבוך של סמטאות ומבנים שמורים. במדינה, העיר המבוצרת, צילמו סצינות למשחקי הכס, כבירת ווסטרוז מעלה המלך.
אחת האטרקציות במלטה היא כמובן הים המקיף את האיים. בטיול תבקרו במערה הכחולה, הידועה בשלל צבעי מי הים המשתקפים כתוצאה מהחזרת קרני השמש בשעות הבוקר המושפעים ממיקומה של המערה. הצבעים הזוהרים המוחזרים על ידי הצמחייה התת ימית ומהמינרלים שעל קרקעית הים. כל אלו מעניקים לה את הכינוי "מערת הקשת".
אלו רק טעימות מן הטיול שמחכה לכם במלטה. קשרי תעופה מזמינה אתכם להצטרף לטיול מרתק במדינת האיים המסקרנת, בהדרכת מדריכים מנוסים שייקחו אתכם למקומות הכי יפים ומרתקים במלטה וידאגו לכם לטיול המתאים לקבוצות, לזוגות ולמשפחות.

רוצים לדבר עם מומחי המארורגנים שלנו? התקשרו ל-2434* או השאירו פרטים והנציגים שלנו יחזרו אליכם עם הטיול שהכי יתאים לכם.
צרו קשר
שלח