החוויה שלך מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילות לסופר קלאסיקו

הסופר קלאסיקו

חבילות לסופר קלאסיקו 2019-2020 ברצלונה - ריאל מדריד

ריאל מדריד VS ברצלונה

אנו עובדים כרגע על חבילות חדשות עבורכם - יתעדכן בקרוב!

חבילות לסופר קלאסיקו הספרדי

הקלאסיקו או סופר קלאסיקו כמו שלעיתים אומרים בישראל, זה השם שניתן בכדורגל לכל משחק בין ריאל מדריד לברצלונה. בהתחלה היה השם למפגשים בליגה הספרדית אך כיום המונח מתאר כל מפגש בין הקבוצות בלי קשר למסגרת בה הן נפגשות.
 
היריבות בין ריאל מדריד וברצלונה החלה עם תחילת המאה ה-20, ב-13 למאי 1902 ליתר דיוק, אז התרחש המפץ הגדול של הכדורגל הספרדי כאשר שלב חצי הגמר של טורניר גביע המלך הפגיש לראשונה אי פעם את ברצלונה מול ריאל מדריד במשחק בית של ברצלונה (אגב הטורניר נערך לכבוד המלכתו של אלפונסו ה-13). זה היה המשחק שיצר את היריבות הגדולה באירופה ואחת הגדולות בעולם הכדורגל. מאז חלפו יותר מ-112 שנים בהם התחלפו דורות של מאמנים, שחקנים ואוהדים אך היריבות נשארה איתנה.
 
מלבד היריבות על הדשא, כל אחת מהקבוצות מייצגת ישות אחרת בנוף הפוליטי של ספרד כאשר ברצלונה הקטלונית מזוהה עם העם הקטלוני בחבל הארץ, הדורש היפרדות ועצמאות מהממלכה, בעוד שריאל, המגיעה מעיר הבירה מזוהה בעיקר כקבוצתו של המלך. לכן לא פעם לאורך השנים הפך המפגש ביניהן לבמה עבור המאבק בין השלטון למיעוט במדינה.
 
בריאל מדריד וגם בברצלונה תמיד תמצאו את הכוכבים הכי גדולים בכל זמן נתון וזאת מאחר ומדובר בקבוצות עם היסטוריה מכובדת ותארים רבים וכן קהל אוהדים גדול מאוד שצברו מסביב לעולם, שדרך קניית מרצ'נדייז, מזכרות, מכירת כרטיסים וכו' של קהל זה, הקבוצות צוברות הון המאפשר את היכולת לקנות את השחקנים הטובים ביותר, דבר שמביא עמו עוד אוהדים ומאפשר את מעגל ההצלחה האינסופי.  
 
נכון לתחילת עונת 2019-20 בסך כל מפגשי הקלאסיקו בליגה, ברצלונה מובילה עם 96 ניצחונות לעומת 95 של ריאל, וליאו מסי מוביל בטבלת כובשי כל הזמנים עם 18 שערים, שישה מהם בשני שלושערים. הניצחון הגדול בהיסטוריית המפגשים הייתה 11-1 לטובת ריאל מדריד במסגרת גביע המלך אי אז בשנות ה-40 של המאה הקודמת.
 
אם הגעתם לעמוד זה, רוב הסיכויים שאתם כבר מכירים את הסופר קלאסיקו, אז למה אתם עוד מחכים? טוסו לחוות את המשחק החם ביותר באירופה LIVE! לקשרי תעופה מלאי עצום של חבילות נופש למדריד ולברצלונה בשילוב משחקי הקלאסיקו - משחק שהופך כל חופשה לאגדה.
חבילות למשחקי סופר קלאסיקו