החופשה שלך בורנה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך בורנה מתחילה כאן

אטרקציות בורנה

אטרקציות בורנה

אטרקציות בורנה

  • מזג אוויר
    33°
  • מטבע מקומי
    לב בולגרי
  • שעה מקומית
הקתדרלה של ורנה
הקתדרלה של ורנה
Cathedral of the Assumption of the Virgin– היא נחשבת לאחד הסמלים הבולטים והמוכרים ביותר בעיר. הקתדרלה של ורנה, שבנייתה שהחלה בסוף המאה ה-19 הסתיימה רק בתחילתה של המאה ה-20, מציעה חזית מרשימה במיוחד וגם חלק פנימי עשיר מאד בעיצובו. יש בה ציורי קיר מרהיבים, עבודות ויטראז' ואייקונות. מומלץ לעלות במדרגות (133 במספר) למגדל הפעמון שלה ולו רק כדי ליהנות מהתצפית המרהיבה שעל העיר. כתובת: pl. Mitropolitska Simeon. המקום פתוח למבקרים לאורך כל השבוע.

המרחצאות הרומיות העתיקות
המרחצאות הרומיות העתיקות
Roman Thermae – לחובבי ההיסטוריה והארכיאולוגיה המקום הבא הוא בגדר חובה. המרחצאות הרומיות העתיקות שבורנה הן שריד למרחצאות שנבנו במאה ה-2 לספירה. הן כוללות שטח גדול מאד של 7 קמ"ר והן סמל לתקופת האימפריה המרהיבה של אותן שנים. כתובת: San Stefano.
יער האבן
יער האבן
Pobiti Kamani – האטרקציה הזו אמנם איננה נמצאת בתוך העיר עצמה, אך אפשר למצוא אותה במרחק נסיעה קצר של 18 ק"מ בלבד. זהו אתר מיוחד במינו, שבו אפשר למצוא עשרות גלילי אבק גדולים ומרשימים. אלה, נראים תחילה כמעין שריד למקדש עתיק, אך בפועל אלו הן צורות גיאולוגיות מיוחדות, שנוצרו בתהליכים טבעיים.

גן הים

גן הים

Sea Garden – הוא נמצא בסמוך לים השחור והוא ידוע כפארק הציבורי הגדול ביותר בעיר. זהו גן מקסים, המכונה בפי המקומיים פארק פירמורסקי (Primorski Park), המציע למבקרים בו שבילים מקסימים וגם מספר מוקדי עניין, שכדאי לבקר בהם. כמו: גן חיות, דולפינרים, אקווריום וכמה מוזיאונים. הכניסה אל הגן היא ללא תשלום והוא פתוח לאורך כל שעות היממה.

מה לעשות בורנה