החופשה שלך בהרי הטטרה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
הצג רשימת יעדים לבחירה
* מחיר חבילות טוס וסע הן לחבילה זוגית.

החופשה שלך בהרי הטטרה מתחילה כאן

החופשה שלך בהרי הטטרה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

אטרקציות בהרי הטטרה

אטרקציות בהרי הטטרה

אטרקציות בהרי הטטרה

  • מזג אוויר
    °
  • מטבע מקומי
    יורו
  • שעה מקומית

מערת הקרח

מערת הקרח

Demanova Ice Cave-  מערת הקרח המרשימה הזו שבסלובקיה נמצאת באזור הרי הטטרה והיא ללא ספק אחד היעדים יוצאי הדופן שבסביבה. זהו עולם תת קרקעי מרהיב ביופיו, העשוי כולו מקרח. המערה, שהינה חלק ממערכת גדולה וארוכה של מערות בסלובקיה, מושכת אליה מבקרים רבים מכל העולם, המעוניינים לראות מקרוב את היופי שבה. הביקור במערה כרוך בטיפוס למערה, שאורכו כ-25 דקות וגם בעלייה תלולה מאד שאורכה 600 מטרים. למרות הקושי, ההליכה משתלמת לאור הנופים המקסימים, האווירה המיוחדת וכמובן המערה עצמה שאין רבות כמותה בעולם.

פסגת הר חופוק

פסגת הר חופוק
 
Chopok Mt- כדי להגיע לפסגתו המיוחדת של ההר הזה, הנחשבת לנקודה הגבוהה ביותר שבהרי הטטרה הנמוכים, תצטרכו להיעזר ברכבל, שיוצא בסמוך למלון Ski Zaharadky. מדובר בשני רכבלים, אחד אחרי השני, שבסיום נסיעתם מתחיל מסלול הליכה ברמת קושי בינונית. אורכו של המסלול הוא כשעת הליכה בממוצע והוא מגיע עד לפסגתו הגבוהה של ההר, פסגה בגובה של 2,053 מטרים. משם אפשר לראות את הנופים עוצרי הנשימה של האזור כולו, לרבות הרי הטטרה הגבוהים והנמוכים, היערות שצובעים אותם בירוק והעמקים היפים.

מערת הנטיפים

מערת הנטיפים
Demenovske Jaskyna Slobody-  מערת הנטיפים המיוחדת, שכונתה על ידי הפרטיזנים "מערת החופש" שמשה אותם במהלך תקופת מלחת העולם השנייה כמקום אחסון לציוד. כיום היא מהווה יעד תיירותי בולט מאד באזור והיא ללא ספק אחת האטרקציות המרשימות שבו. המעלה אמנם ללא קרח אך היא רחבה ומרשימה. יש בה תצורות סלעיות מיוחדות מאד, שאליהן מגיעים לאחר הליכה של כ-20 דקות עד לפתחה של המערה. מסלול הליכה זה הוא כולו בעלייה ובדרגת קושי בינונית. ההליכה בתוך המערה נמשכת כשעה.

אגם וריביק (Vrbicke)

אגם וריביק (Vrbicke)
את האגם הקסום הזה תגלו בסמוך למלון Grand Jasna. מוביל אליו מסלול הליכה פשוט וקצר, שבסופו מתגלה יופיו המרהיב של האגם. ניתן לחנות את הרכב ליד בית המלון ומשם לצאת לאורך מסלול ההליכה, שהליכה בו נמשכת בממוצע כ-30 דקות. המסלול קל ומתאים לכל הגילאים ומומלץ לעשות אותו ביום שמשי ונעים. כדאי להצטייד בסנדוויצ'ים ולנצל את ההזדמנות לפיקניק בחיק הטבע.

אירועים בהרי הטטרה

פסטיבל דובים
במהלך יולי-אוגוסט
פסטיבל פסלי קרח
במהלך ינואר
פסטיבל פולקלור
סוף שבוע הראשון ביולי
פסטיבל כלבי שלג
במהלך פברואר