החופשה שלך בסיציליה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
הצג רשימת יעדים לבחירה
* מחיר חבילות טוס וסע הן לחבילה זוגית.

החופשה שלך בסיציליה מתחילה כאן

החופשה שלך בסיציליה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

אטרקציות סיציליה

אטרקציות סיציליה

אטרקציות בסיציליה

  • מזג אוויר
    28°
  • מטבע מקומי
    יורו
  • שעה מקומית

הר הגעש אתנה

הר הגעש אתנה

זהו הר הגעש הגבוה ביותר באירופה ואחת האטרקציות הבולטות בסיציליה. הוא נמצא בחלקו המזרחי של האי ומגיע לגובה של 3,330 מטרים. זהו הר געש פעיל ומרשים מאד, שלמרות שלא ניתן לטפס עד לפסגתו, ללוע שלו, אפשר לצאת למספר מסלולי הליכה סביבו. אל ההר מגיעים מכיוון דרום, מהכפר ניקולוסי או מזפרנה. חשוב מאד לבדוק את תנאי מזג האוויר לפני שיוצאים לדרך כדי לוודא שזהו יום שמשי בהיר (ערפילים ומזג אוויר חורפי יכולים לפגום בראות היפהפייה). אל ההר עולים בעזרת רכבל, הפועל מהשעה 09:00 בבוקר ואיתו גם ניתן לרדת חזרה. מומלץ שלא לפספס אל העלייה הזו (עלייה לגובה של 2,900 מטרים) ולו כדי לראות את הנוף הפנורמי עוצר הנשימה שמקיף את ההר כולו.

עמק המקדשים

עמק המקדשים

Valle Dei Templi- בחלקו הדרומי של האי, בפתאי אג'ריג'נטו, נמצא אתר היסטורי מיוחד מאד, הידוע כגדול ביותר בעולם. עמק המקדשים הוא מקבץ של שרידי 7 מקדשים יווניים, כולל מקדש קונקורדיה שנמצא בשלמותו. מקדש זה שימש ככנסייה עוד במאה ה-6 לספירה ואפשר לראות את כל 38 עמודיו, המוסיפים לו נופך מרהיב ומרשים במיוחד. במקום ישנם שרידים נוספים של חומה ושעריה, אצטדיון אולימפי וגם קברים עתיקים. האתר פתוח בכל יום מהשעה 08:30 בבוקר ועד 19:00 בערב והכניסה אליו היא בתשלום. עמק המקדשים הוכרז כאתר מורשת עולמית והוא ברשימת יעדי החובה למבקרים בסיציליה.

העיר סירקוזה

סירקוזה

Siracusa עיר הנמל המיוחדת הזו, שנמצא בחלקו הדרום מזרחי של האי סיציליה, מציעה למבקרים בה אתר ארכיאולוגי מרהיב, שבו ניתן לראות מקרוב תיאטרון יווני עתיק עם מושביו המקוריים והבמה המרשימה שלו. בנוסף יש בעיר גם אתר קטקומבות נוצרי – Chiesa di San Giovanni alle Catacombe, שמומלץ לביקור לחובבי הארכיאולוגיה וההיסטוריה. מעבר לכך יש בסירקוזה אתרים ארכיאולוגיים נוספים וגם תחושה שהזמן עצר בה מלכת. למי שמגיע אליה, כדאי להמשיך אל האי Isola di Ortigia, המחובר ישירות אל העיר באמצעות שני גשרים ובו מספר מבנים מרשימים, מזרקות, כנסיות וגם שרידים ארכיאולוגיים, בניהם שרידיו של מקדש אפולו.

העיירה טאורמינה

טארומינה

Taourmina העיירה הזו, שממוקמת בחלקו הצפון מזרחי של האי, מושכת אליה מבקרים רבים ולא בכדי. זוהי עיירה ציורית יפהפייה, שצופה אל הים מכיוון אחד ואל הר הגעש אטנה המפורסם מכיוון שני. כדאי לטייל בסמטאות הקטנות שלה, המשובצות במסעדות נחמדות ובבתי קפה וגם לעצור לביקור בכיכר דואמו הידועה עם מזרקת השיש העתיקה שנמצאת ממש במרכזה. למי שמגיע אל העיירה ברכב שכור, מומלץ לחנות אותו בכניסה אל העיר ולהיכנס אליה באמצעות שאטל, שעוצר במרכז. אחת מנקודות העצירה המיוחדות בעיר הוא התיאטרון היווני – Greek Amphitheatre Taourmina, שפתוח למבקרים בכל יום. הוא ידוע כשני בגודלו באי וללא ספק גם אחד היפים. גני טראביליאן – Giardino Trevelyan הם גנים מקסימים בעיירה, המהווים בועה ירוקה שמתאימה לעצירה קצרה. הם פתוחים עד שעות הערב והכניסה אליהם היא ללא עלות.