החופשה שלך בבאקו מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך בבאקו מתחילה כאן

חבילות נופש לבאקו

חבילות נופש לבאקו

אטרקציות בבאקו

שוק טאזה באזאר

שוק טאזה באזאר - אטרקציות בבאקו
השוק הזה הוא חגיגה של צבעים וריחות. הוא פועל מתקופת המאה ה-15, ובשוטטות בו תמצאו מגוון דוכנים וחנויות, כלים אזרים אותנטיים, תבלינים, פירות, חמוצים, ומאכלים מגוונים במחירים סבירים ביותר. סיור במקום יעניק לכל אחד חוויה קולינרית תרבותית אמיתית בבאקו, עם שלל השפעות גם מהמדינות השכנות. 

מוזיאון השטיחים הראשון מסוגו בעולם

מוזיאון השטיחים - אטרקציות בבאקו
ממוקם במרכז העיר, ואת צורתו המיוחדת לא תוכלו לפספס. בין המוצגים במוזאון תמצאו שטיחים עתיקים מתקופות שונות בהיסטוריה, כולל את השטיח הגדול בעולם.

מרכז התרבות היידר אלייב

אטרקציות בבאקו
מרכז התרבות הזה הוכתר למבנה המעוות ביותר בכל אירופה. מרכז התרבות הלבן עם צורתו החייזרית מוקף במדשאות יפות, ונראה לגמרי שונה מכל זווית שתסתכלו עליו. הוא מציג בתוכו שלל עבודות אומנות מהתרבות האזרבייג'נית, ונחשב בגדר חובה לתיירים המבקרים בבאקו.

שמורת גובוסטן

שמורת גובוסטן - אטרקציות בבאקו
השמורה המדהימה הוכרזה כשמורת טבע לאומי. היא ידועה בפטרוגליפים (ציורים חרוטים בסלע) הרבים שנותרו בה מתקופת האבן. באתר תגלו מערות מהתקופה הפרה היסטורית והרי געש בוציים פעילים. טיול בשמורה ובהרי הגעש היא חוויה נדירה ומרתקת, מתאימה לכל המשפחה, ונמצאת במרחק כ-45 דקות נסיעה מהעיר. 

מגדלי הלהבה

מגדלי הלהבה - אטרקציות בבאקו
המגדלים הם בין הנקודות המרשימות של באקו. הם בולטים במיוחד ותוכלו לראות אותם כמעט מכל נקודה שתסתכלו בעיר. המגדלים הינם שלושה גורדי שחקים המתקשטים בעשרות אלפי גופי תאורה שצובעים אותם בשלל צבעים מתחלפים, וצורתם דומה מאוד  ללהבות, על כן שמם.