החופשה שלך בפירנצה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
הצג רשימת יעדים לבחירה
* מחיר חבילות טוס וסע הן לחבילה זוגית.

החופשה שלך בפירנצה מתחילה כאן

החופשה החלומית מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

חבילות לפירנצה

חבילות לפירנצה

חבילות לפירנצה באתר קשרי תעופה

פירנצה ידועה כערש הרנסנס. המרכז ההיסטורי של העיר הוכרז על ידי אונסק"ו בשנת 1982 כמורשת עולמית..
אולי כל הדרכים מובילות לרומא, אבל קודם הייתה פירנצה... רומא אינה העיר הראשונה שבה נסללו דרכים בפועל. ב-1330 הפכה פירנצה לעיר הראשונה באירופה שבה יש רחובות סלולים.
וכשמדובר על אוכל, המזון של פירנצה ידוע כאוכל מצוין. טוסקנה, האזור שבו ממוקמת פירנצה היא ביתם של היין והגבינה הטובים ביותר, כך שאתם רק יכולים לדמיין מה יהיה הטעם של שאר המזון...
הזמינו חבילות לפירנצה מהאתר בממשק המאובטח והפשוט להפעלה שלנו.

לא מצאתם בדיוק מה שחיפשתם? לא נורא, בשביל זה יש אותנו :)

השאירו לנו פרטים ונציג של קשרי תעופה ילווה אתכם שלב אחר שלב

מה לעשות בפירנצה

כדאי לדעת על פירנצה

מזג אויר

מזג האוויר האופייני לפירנצה הוא מזג אוויר תת טרופי לח. המשמעות של כך היא ימים קיציים חמים ולחים, ימים שמשיים מאד, ואילו חורפים קרים וגשומים. בין החודשים נובמבר עד פברואר עשוי להיות מזג אוויר לא יציב ומפתיע מאד וחשוב לקחת זאת בחשבון כשמתכננים טיול בעיר. יחד עם זאת, בחורף מספר ימי הגשם הוא קטן באופן יחסי, כך שגם אם מגיעים לפירנצה בחורף אפשר ליהנות מכל מה שהיא מציעה ולשלב גם ביקור במקומות פתוחים. החודשים החמים ביותר הם יולי ואוגוסט עם טמפרטורה מקסימאלית ממוצעת של 30 מעלות. החודשים הקרים ביותר הם דצמבר וינואר עם טמפרטורה ממוצעת של 9 מעלות. 
 

תחבורה

כיאה לעיר גדולה ומתויירת, מציעה פירנצה פתרונות תחבורה נוחים מאד. יש בה אוטובוסים וגם מוניות שבהן אפשר להיעזר. אין טעם לשכור רכב כשמטיילים בפירנצה וכדאי לנצל את אמצעי התחבורה שבה. מפירנצה אפשר להגיע לרומא, אם רוצים, באמצעות רכבת.

הגעה

מרבית המטיילים בפירנצה מגיעים אליה לאחר הנחיתה בשדה התעופה הבינלאומי הגדול שברומא, שממנו הם ממשיכים או ברכבת או באמצעות רכב שכור. העיר מקושרת היטב לכבישים המהירים, המגיעים לערים רחוקות מרכזיות.
 

כסף

החזרי מע"מ – המטבע המקובל בפירנצה הוא אירו ושיעור המע"מ עומד על 22 אחוזים. יחד עם זאת, המע"מ על הוצאות הלינה הוא נמוך יותר, בגובה של 10 אחוז. ניתן לקבל החזר מע"מ בשדה התעופה בדלפק המיועד לכך. חשוב לשמור את הקבלות בגין הקניות שבוצעו בה.
תשר – בדומה למקומות אחרים בעולם, גם בפירנצה מקובל לתת תשר לספקי השירות למיניהם, בגובה של 10 אחוז. לרוב במסעדות ובבתי קפה, וגם לנהגים פרטיים ומדריכים.