הטיול שלך בתאילנד מתחיל כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

מאורגן בתאילנד

מאורגן בתאילנד

טיולים מאורגנים לתאילנד

הטיולים המאורגנים של קשרי תעופה ייקחו אתכם למקומות הכי יפים ומרתקים בתאילנד, וידאגו לכם לטיול מושלם המתאים לקבוצות, לזוגות ולמשפחות. לא סתם תאילנד היא אחד היעדים הפופולאריים במזרח. היא משלבת איים אקזוטיים, מקדשים מרשימים ומפוארים, היסטוריה עשירה, תרבות מרתקת, ואוכל מעולה.
 
את הטיולים המאורגנים של קשרי תעופה בתאילנד, תתחילו בבנגקוק בירת תאילנד, אחת הערים הגדולות באסיה. שם תוכלו לבקר במקדש הלילה של ארואן, רובע המטיילים קוואסן, שוק הפרחים, קניות בקניון MBK הגדול והמפורסם, וכמובן בילוי בחיי הלילה המלאים בדוכני מזכרות, פירות ומסעדות מקומיות.
במסגרת הטיול המקיף תיהנו מיום שכולו בנגקוק ותבקרו בכל האתרים החשובים כמו וואט פו בודהה השוכב, וואט טרימיט – מקדש בודהה שכולו זהב טהור, ביקור בארמון המלך, שייט לאורך נהר צ'או פרייה ועוד. בהמשך תבקרו בקצ'נבורי בחוות הקוקוסים, בשוק הצף המפורסם של תאילנד וביערות המנגרובים. לאחר הימים המרתקים בבנגקוק תטיילו בצ'אנג ראי, באחד המקדשים היפים והמיוחדים בתאילנד, בדוי טונג – היפים בגני תאילנד, במשולש הזהב – מפגש הגבולות של תאילנד בורמה ולאוס. תצאו לביקור בשבטי ההרים וארוכות הצוואר, כפרי האומנויות וחוות הסחלבים. תשוטו על נהר הקוק ותרכבו על פילים. את הטיול תמשיכו בפוקט – האי הגדול בתאילנד, ותהנו מקניות ומהחופים המהממים.
בטיול המאורגן למשפחות של קשרי תעופה בתאילנד, תבקרו בעולם הספארי המרשים, תרחפו באומגות בין העצים, ותיהנו מהפארק הטרופי המרהיב בנונג ביץ'.
 
טיול מאורגן בתאילנד מתאים מאוד לקבוצות, לזוגות וכמובן למשפחות עם ילדים. אין ספק שטיול מאורגן בתאילנד עם מדריך מנוסה בעברית, הוא חוויה מרתקת ומומלצת.
מאורגן לתאילנד