הטיול שלך למרוקו מתחיל כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

החופשה שלך במרוקו מתחילה כאן

החופשה שלך במרוקו מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חפש מלונות למרוקו

חפש טיסה ומלון למרוקו

מאורגן למרוקו

מאורגן למרוקו

טיולים מאורגנים מומלצים למרוקו

מהדיונות הזהובות הנצחיות ועד הבזארים התוססים והשוקקים, בואו לחקור כמה מהמראות המרתקים ביותר של מרוקו. גלו את יערות הארזים הטריים של הרי האטלס, התפתלו בנתיבים המתפתלים של מרקש הישנה, ​​ורכבו אל המדבר ברכב 4X4, בואו לחוות את המיסטיקה של האומה הצפון אפריקאית הכובשת הזו.
הטיול המאורגן למרוקו הוא חוויה אותנטית שתיקח אתכם למחוזות חדשים, נבקר בערים החשובות והמיוחדות של מרוקו, בשווקים האותנטיים והצבעוניים שריח התבלינים מציף אותם ובטבע הנמצא סביב שאין דומה לו בשום מקום בעולם.
לטיולים המאורגנים של קשרי תעופה יתרונות רבים, החל משעת נחיתה מוקדמת(ובזכות זה הספק גדול יותר של אטרקציות וביקורים ביותר אתרים), תוכנית מסלול מלאה ללא ימים ריקים, כניסה לאתרים ללא תוספת עלות כספית(שבדרך כלל בטיולים שונים רק מבקרים מבחוץ ולא נכנסים למקום) ומדריכים ותיקים ועשירים בידע אשר למדו את מרוקו כמו את כף ידם...
צוות המדריכים המיומן של קשרי תעופה ייקח אתכם למקומות הכי יפים,יידאג לכם לטיול מלא וגדוש בהרפתקאות ואטרקציות, יספר לכם את הסיפורים וההיסטוריה אודות המקומות בהם נבקר וכל זאת כמובן בשפה העברית ובמקצועיות שאין דומה לה.
מרקש ממבט למעלה
מדבר מרזוגה במרוקו
דלת צבעונית במסגד מרוקו
מרוקו, רחבה בשפשפוואן