הטיול שלך למרוקו מתחיל כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

החופשה שלך במרוקו מתחילה כאן

החופשה שלך במרוקו מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חפש מלונות למרוקו

חפש טיסה ומלון למרוקו

מאורגן למרוקו

מאורגן למרוקו

טיולים מאורגנים מומלצים למרוקו

מהדיונות הזהובות הנצחיות ועד הבזארים התוססים והשוקקים, בואו לחקור כמה מהמראות המרתקים ביותר של מרוקו. גלו את יערות הארזים הטריים של הרי האטלס, התפתלו בנתיבים המתפתלים של מרקש הישנה, ​​ורכבו אל המדבר ברכב 4X4, בואו לחוות את המיסטיקה של האומה הצפון אפריקאית הכובשת הזו.
הטיול המאורגן למרוקו הוא חוויה אותנטית שתיקח אתכם למחוזות חדשים, נבקר בערים החשובות והמיוחדות של מרוקו, בשווקים האותנטיים והצבעוניים שריח התבלינים מציף אותם ובטבע הנמצא סביב שאין דומה לו בשום מקום בעולם.
לטיולים המאורגנים של קשרי תעופה יתרונות רבים, החל משעת נחיתה מוקדמת(ובזכות זה הספק גדול יותר של אטרקציות וביקורים ביותר אתרים), תוכנית מסלול מלאה ללא ימים ריקים, כניסה לאתרים ללא תוספת עלות כספית(שבדרך כלל בטיולים שונים רק מבקרים מבחוץ ולא נכנסים למקום) ומדריכים ותיקים ועשירים בידע אשר למדו את מרוקו כמו את כף ידם...
צוות המדריכים המיומן של קשרי תעופה ייקח אתכם למקומות הכי יפים,יידאג לכם לטיול מלא וגדוש בהרפתקאות ואטרקציות, יספר לכם את הסיפורים וההיסטוריה אודות המקומות בהם נבקר וכל זאת כמובן בשפה העברית ובמקצועיות שאין דומה לה.

מרוקו - צבעים, היסטוריה, טעמים וריחות

קזבלנקה, רבאט, שפשוואן, מקנס, פס, איפראן, ארפוד, א-ראשדיה, מרגוזה, טודרה, טיול ג'יפים, ווארזאזת, קסבת איית בן חאדו, אגאדיר, אסווירה, מרקש

טיולים מאורגנים כשרים למרוקו |

המסלול הכשר של קשרי תעופה למרוקו הוא הפתרון האולטימטיבי לטיול מאורגן לשומרי מסורת במרוקו. לאחר טיסה לקזבלנקה נעבור לרבאט. נבקר ברחבת ארמון המלוכה, המוזלאום ושרידי המסגד טור חסן, קסבת אודיה ונמשיך למקנס. נבקר במקום ביה"כ ובשוק המקורה. נמשיך לפס ולעיר העתיקה שלה, המסגדים, הארמונות והמדרסות. נסייר במלאח היהודי. נמשיך להרי האטלס היפהפיים ולאר מכן נצא בג'יפים לדיונות הזהב של מרגוזה ונצפה אל השקיעה. לאחר לינה בארפוד נמשיך לעמק הטודרה המפעים. מוואזאראזת, עיר הסרטים של מרוקו, נמשיך למרקש, העיר האדומה, ופנינת יופי מופלאה, שם נקבל את השבת. ממרקש נמשיך לאגאדיר, נסייר בעיר שנחרבה ברעידת אדמה ב-1960 ונבנתה מחדש במיקום הצופה לאיים הקנריים. מכאן נמשיך לאסווירה היפהפייה, נראה את ההשפעות של השלטון הפורטוגזי, החולות המוזהבים והמים הכחולים. נסיים את הטיול בקזבלנקה, נסייר בעיר ונתרשם מהאדריכלות הצרפתית בעיר, כיכר מוחמד החמישי ובית הכנסת הגדול. נחזור ארצה בטיסה מקזבלנקה.
מרקש ממבט למעלה
מדבר מרזוגה במרוקו
דלת צבעונית במסגד מרוקו
מרוקו, רחבה בשפשפוואן