הטיול שלך לקרואטיה וסלובניה מתחיל כאן
החופשה שלך בקרואטיה מתחילה כאן
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
* מחיר חבילות טוס וסע הן לחבילה זוגית.
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
החופשה שלך בקרואטיה מתחילה כאן
הוסף יעד

מאורגנים לקרואטיה

מאורגנים לקרואטיה

טיולים מאורגנים לקרואטיה וסלובניה

טיול מאורגן לקרואטיה וסלובניה מתאים מאוד לקבוצות ובמיוחד למשפחות עם ילדים, ויאפשר לכם להגיע למקומות רחוקים קסומים ומרתקים שמרבית התיירים לא מגיע אליהם בדרך עצמאית. יתרה מכך, מדריכי הטיולים המנוסים של קשרי תעופה יעשירו אתכם במידע ובסיפורים מרתקים אודות המקומות שנפרשים מול עיניכם.
אין ספק שבחירה בטיול מאורגן עם קשרי תעופה הוא הבחירה הנכונה לחופשת הקיצית שתמיד חלמתם.

דברו עם מומחי המאורגנים שלנו ב-2434* או השאירו פרטים ונמצא את הטיול שהכי מתאים לכם.
צרו קשר
שלח

טיול מאורגן בקרואטיה וסלובניה

בקרואטיה וסלובניה אינספור נופים עוצרי נשימה וכמו בהרבה טיולים מאורגנים של קשרי תעופה, הטבע והנופים הם חלק עיקרי ומשמעותי בתכנון הטיול. נבקר בשמורת הטבע של אגמי פליטביצה הנחשבת לאחת מהיפות באירופה. ניסע למערת הנטיפים הגדולה פוסטוינה ונמשיך לביקור בכפר פראדיאמה ונצפה על הטירה המפורסמת החצובה בסלע. כמו כן, נצא למסלול הליכה בשמורת וינטגר, לאורך נחל הזורם בתחתית קניון.

בטיול מאורגן בקרואטיה ובסלובניה נהנה מהשילוב הייחודי בין ישן וחדש. בעיר זדאר שלחוף הים האדריאטי, ובירת חבל דלמטיה תמצאו נוף אורבני עתיק לבין חופים מהפנטים ושקיעות בלתי נשכחות. בהגעה לזאגרב נערוך סיור ברחובות העיר העתיקה. בעיר היפהפיה לובליאנה , נראה את גשר המשולש השוכן על נהר הליובליאניצה, ככר בית העירייה העתיק הבנוי בסגנון הברוק ועוד. ניסע לביקור בעיירה יפהפייה, שקופיה לוקה, היושבת על נהר קטן למרגלות האלפים היוליאניים. הרחוב הראשי של העיירה ממחיש את עושרה של העיירה לפני כ-300 שנה, בזמן היותה מרכז אצילים.