החופשה שלך בפישטני מתחילה כאן

חפש מלונות פישטני
החופשה שלך בפישטני מתחילה כאן

חופשות ספא בפיישטני

חופשות ספא בפיישטני

פיישטני Piešťany

  • מזג אוויר
    20°
  • מטבע מקומי
    יורו
  • שעה מקומית

חבילות נופש ספא בפישטני, סלובקיה: 
צאו למסע בריאות באתרי ספא פישטני, סלובקיה


טבלו את עצמכם בעולם של ריפוי והתחדשות בספא פישטני (Piešťany), השוכן בתוך אי הספא השליו, בין ערוציו העדינים של נהר Váh. עם היסטוריה עשירה עוד מימי הרומאים, פישטני מתגאה באירוח של עשרות אלפי תיירים מדי שנה הבאים ליהנות מאתרי הספא השונים והמגוונים שבה. מה שמייחד את היעד הזה הוא ההערכה הבינלאומית שלה הוא זוכה, כאשר יותר מ-60% מלקוחותיו מגיעים מרחבי העולם, כולל מגרמניה, צ'כיה, ישראל, אוסטריה ועוד.
הידעתם שלפישטני יש קשר ייחודי עם העיר אילת? שני אזורים מגוונים אלה הם ערים תאומות, המחוברות באמצעות שותפות סמלית החוגגת חילופי תרבות וידידות מעבר לגבולות.


טיפולים מיוחדים לבריאות

אתרי הספא בפישטני מתמחים בטיפול במחלות ראומטיות ומחלות מפרקים כרוניות, כמו גם בפציעות שלאחר תאונה במפרקים ובעצמות. היעילות הטיפולית מודגשת על ידי המעיינות התרמיים הטבעיים, שבהם טמפרטורות המים נעות בין 67-69 מעלות צלזיוס ומקורם בשבר בין לוחות טקטוניים בעומק של 2,000 מטר. מעיינות אלו מציעים מים עשירים בסולפט-קרבונט המשמשים בבריכות ובאמבטיות למטרות טיפוליות.


גישה הוליסטית לבריאות

ספא בפישטני מציע לאורחים טיפול הכולל בוץ גופריתי בעל סגולות מרפא ייחודיות, המופק מערוץ צדדי של הנהר ומשמש עבור טיפולי גוף חלקי ו/או מלא, מה שמשפר את מסע הריפוי של המבקרים. משלימים את הטיפולים הטבעיים מגוון שיטות מתקדמות כולל אלקטרותרפיה, משטרי פעילות גופנית, מפגשי עיסוי, תרופות מותאמות אישית והמלצות תזונתיות מותאמות, המבטיחות גישה הוליסטית לבריאות.


טיסות ישירות מתל אביב לפישטני

אנו נרגשים להכריז כי החל מחודש מאי ועד אוקטובר נפעיל קו של טיסות ישירות מתל אביב לפישטני שיצא פעם בשבוע. טיסות ישירות כוללות כבודה מלאה יספקו גישה נוחה לנוסעים המחפשים מפלט ספא ביעד הבריאות המוביל של סלובקיה.


מגוון בתי מלון

בחרו מתוך מגוון רחב של מלונות בפישטני, החל מאתרי בריאות בוטיק ועד מקומות לינה יוקרתיים, כל אחד מציע נוחות ללא תחרות, אירוח וגישה למתקני הספא המפורסמים של העיר.
זה הזמן להירגע ולהתחדש, לברוח מההמולה של חיי היומיום ולהתמסר לחיבוק המרפא של ספא בפישטני. בין אם אתם מחפשים הקלה ממחלות כרוניות או פשוט משתוקקים לחופשה שלווה, תנו לפישטני להיות המקלט של הבריאות וההתחדשות שלכם.
 
נהר הוואה בפישטני סלובקיה
חופשת ספא בפישטני סלובקיה
מרחצאות חמים בפישטני סלובקיה