החופשה שלך במאוריציוס מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך במאוריציוס מתחילה כאן

חופשה במיקונוס

חופשה במיקונוס

חופים במאוריציוס

 

חוף Pereybere 


חוף pereybere - חופים במאוריציוס
הנמצא בצפון האי ידוע בחול הלבן ובלגונות המדהימות שלו. החוף הינו חוף ציבורי ונחשב לאחד היפים במאוריציוס. בסביבת החוף קיימות גם מסעדות פאבים וחנויות, כך שגם אם אתם באים עם המשפחה, תוכלו לשלב יום נפלא להתפנקות על החוף, לאכילה ולהסתובבות נחמדה, והכל באותו האזור. 

 

החוף Belle Mare


חוף belle mare - חופים במאוריציוס
המשתרע על פני 10 ק"מ של חול לבן חם ומלטף, שולט על החוף המזרחי של מאוריציוס ונחשב לאחד הפופולאריים והאהובים. לחוף מים צלולים מדהימים, וגם הוא ידוע גם כיעד מצוין לספורט ימי. במקום שפע של כסאות נוח, ושירות בר מהמלון עם מלצרים אדיבים. החוף מושלם להליכות בטלה ארוכות לאורכו, וגם לטיולי שייט.

 

חופי Blue Bay


חופי בלו ביי - חופים במאוריציוס
בדרום מזרח מאוריציוס, נחשבים לחופים אידיאלים לשחייה ולצלילה, וגם טיולי שייט וסירות מנוע. לחופים מים כחולים עמוקים, ועליהם יושבים מספר מלונות מפנקים. חשוב לדעת שבסופי השבוע החופים ידועים כעמוסים ומלאים יותר משאר השבוע.

 

חוף Le Morne


חופים במאוריציוס
הוא חוף מרהיב ואטרקטיבי, המשתרע על פני 4 ק"מ ונחשב למוקד עלייה לרגל לגולשים רבים. לפחות מנוסים מביניכם, יש אפשרות להזמין שיעורי גלישה מצוות מדריכים מקצועי. מעבר לגלישה, תוכלו כמובן גם לנוח בכיף ולהנות מהצל שמספקים העצים שפזורים עליו. החוף נחשב לאחד החופים היותר אהובים באי, ובאזורו נמצאים גם ברים ומסעדות עם אוכל רחוב.

מה לעשות במאוריציוס

חופים במאוריציוס
חופים במאוריציוס
חופים במאוריציוס