החופשה שלך בחבל טירול מתחילה כאן

החופשה שלך בחבל טירול מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
הצג רשימת יעדים לבחירה
* מחיר חבילות טוס וסע הן לחבילה זוגית.

החופשה שלך בחבל טירול מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיסות לזצלבורג

טיסות לזלצבורג

מה לעשות בחבל טירול

כדאי לדעת על חבל טירול

מזג אויר

בחבל טירול אפשר לטייל בכל השנה, כשכל עונה מציעה אפשרויות מסוג אחר. במהלך האביב וחודשי הקיץ, בין מאי לספטמבר, הטמפרטורות נוחות ונעימות ואתרי התיירות הרבים פתוחים למבקרים. זוהי תקופה מושלמת לטייל בטבע הנהדר של חבל טירול וליהנות משלל האטרקציות שהוא מציע. חובבי הסקי, ימצאו את חבל טירות יעד מושלם לבקר בו בחודשי החורף, אז אפשר לשלב גם ביקור באתרי הסקי הקרובים וליהנות מספורט חורף מגוון מאד.
 

תחבורה

כיאה לאזור שכזה, הדרך הטובה ביותר להתנייד בו היא באמצעות רכב שכור, המאפשר לכם להגיע מנקודה אחת לשנייה. יחד עם זאת, אם נמצאים בערים הגדולות כמו קיצבהיל ואינסברוק אפשר לנצל את התחבורה הציבורית שבעיר כדי להגיע לאתרים השונים שיש בה.

הגעה

רבים המתכננים טיול בחבל טירול נוחתים בשדה התעופה של וינה – Flughafen Wien-Schwechatואחרים נוחתים באינסברוק או בזלצבורג. אם נוחתים בוינה, ניתן לעלות על הרכבת המהירה שיוצאת משדה התעופה ומגיעה ישירות לזלצבורג או לערים אחרות, או לשכור רכב ואיתו להמשיך אל היעד שבו רוצים לטייל. ניתן גם לעלות על טיסה למינכן, וממנה, ברכב שכור, לנסוע לכיוון אוסטריה. אם עושים זאת, אפשר לשלב בחופשה ביקור ביעדים נוספים בדרך.
 

כסף

החזרי מע"מ – המטבע המקובל בחבל טירול הוא אירו. גובה המע"מ על המוצרים השונים נקבע בהתאם לקטגוריה שאליה הם שייכים: מזון, שירותים שונים, תיירות, מוצרי חשמל וכדומה ותיירים שעורכים קניות בעיר זכאים לקבל החזרי מס לפני יציאתם מהמדינה, ובתנאי שרכשו בחנות אחת סכום שנמוך מ-200 אירו.
תשר – בדומה למקומות אחרים באוסטריה, מקובל להשאיר טיפ בגובה של 10 אחוזים במסעדות ובבתי הקפה שבחבל טירול וגם לספקי השירות למיניהם, כמו מדריכי טיול פרטיים, נהגים ועוד.