החופשה שלך בקוסטה ברווה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך בקוסטה ברווה מתחילה כאן

חופשה בקוסטה ברווה

חופשה בקוסטה ברווה

מה לעשות בקוסטה ברווה

כדאי לדעת על קוסטה ברווה

מזג אויר

קוסטה ברווה היא יעד מושלם לחופשה קיצית ולו בזכות מזג האוויר המצוין שבה. מזג אוויר קיצי, נוח ונעים במהלך חודשי הקיץ, כאשר בעונות המעבר הוא בהחלט סביר. בחורף שמשי אמנם לא מעט, אך קר מדי לרחצה בים וגם מרבית האטרקציות סגורות. יחד עם זאת, אפשר ליהנות בקוסטה ברווה בכל עונה ולנצל את הביקור בה כדי לבקר בעיירות הקטנות שלאורכה, בחופים המופלאים וגם באתרים שנמצאים בקרבתה.

תחבורה

באזור קוסטה ברווה אפשר להתנייד באמצעות אוטובוסים, המופעלים על ידי חברות שונות, אך השיטה הנוחה והזמינה ביותר היא באמצעות רכב שכור. כך ניתן לעצור בכל מקום שרוצים וגם לשלב טיולים באזור. אם מגיעים אליה מברצלונה, ניתן להיעזר ברכבת, העוצרת בתחנות שונות לאורך הנסיעה. רכבת זו יוצאת משדה התעופה של ברצלונה.
 

הגעה

ניתן להגיע ישירות לקוסטה ברווה או באמצעות טיסה לברצלונה. מרחק הנסיעה בין שתי הנקודות האלו איננו רב וכך גם ניתן לשלב ביקור ביעדים נוספים אם רוצים. טיסות לקוסטה ברווה מוצעות לאורך כל השנה ובשל הביקוש להן בשיא העונה מומלץ לדאוג להזמינן מבעוד מועד.

כסף

החזרי מע"מ – המטבע המקובל בקוסטה ברווה הוא אירו. המע"מ הוא בגובה של 21 אחוז, כאשר המטיילים בה יכולים להגיש בקשה להחזר מע"מ על קניות בסכום מצטבר של למעלה מ-90 אירו. את הבקשה להחזר יש להגיש בשדה התעופה בצירוף קבלות, שאותן חשוב לשמור בעת הקנייה.
תשר – למרות שהוא איננו בגדר חובה, התשר המקובל בקוסטה ברווה הוא בגובה של 10 אחוז, בדומה למקומות אחרים בעולם. הוא ניתן לספקי שירות, כמו נהגים פרטיים, מדריכים מקצועיים וגם מלצרים בבית הקפה או במסעדה.