שייט בסימפוני אוף דה סיס Symphony of the Seas

מידע על הסימפוני אוף דה סיס

חלק ממכם כבר מכירים אותה, האנייה Symphony of the Seas!
האנייה כוללת בתוכה את כל השכונות המפורסמות כגון סנטרל פארק, Boardwalk ועוד.
נסו את המגלשה בגובה 10 קומות או את האומגה, בריכת הגלים וכל כך הרבה דברים נוספים.
האנייה Symphony of the Seas מלאה בדרכים חדשות ונועזות למלא את זמנכם בין האיים. מעכשיו, לעולם לא תישארו ללא דברים לעשות או לגלות בזמן שאתם באנייה.
תפסו חבר ומזרן וגלשו מגובה 3 קומות בסיבובים מדהימים במגלשת הטייפון שלנו.
אתם בקלות יכולים למלא יום ללא רגע מנוחה באנייה Symphony of the Seas. רק תוודאו שאתם שומרים קצת אנרגיה כאשר השמש שוקעת. מרגע זה המסיבה האמיתי מתחילה להתחמם באנייה המדהימה שלנו.
סימפוני אוף דה סיס

מה לעשות לפני העלייה לשייט | שאלות נפוצות על כל מה שצריך לדעת לפני העלייה לאניה

 

האם אני צריך דרכון?

כמו בכל יציאה מהארץ, כדי לעלות להפלגה אתם צריכים דרכון בתוקף של 6 חודשים לפחות מיום החזרה המתוכנן לארץ.


האם אני צריך ויזה?

אם אחת מהמדינות בהן נעגון בשייט עליו תעלו דורשות ויזה מישראלים, גם במקרה של שייט תצטרכו לדאוג לאשרות כניסה


צריך לעשות ביטוח בריאות?

אנחנו ממליצים מאוד לרכוש ביטוח נסיעות. חשוב להכניס סעיף שמכסה מקרי קורונה וכן ביטוח לגבי שינויים במועד ההזמנה או ביטול מכל סיבה. השקעה קטנה שעשויה לחסוך לכם הרבה מאוד.


איך עושים צ'ק אין?

לפני העלייה לשייט עליכם לבצע צ'ק אין. כך העלייה לשייט תהיה חלקה ונעימה. את הצ'ק אין מבצעים באפליקציה של רויאל קריביאן שניתן להוריד בחנויות האפליקציות (גוגל פליי | אפ סטור). את הצ'ק אין יש לבצע החל מ-45 ימים ועד 4 ימים לפני מועד ההפלגה. שימו לב שבתהליך הצ'ק אין יש להרשם לאפליקציה, למלא את כל הפרטים האישיים הנדרשים, כולל אישור קורונה, לאחר מכן תקבלו את Set Sail Pass, אישור העלייה לאונייה. 
יום לפני השייט תתבקשו למלא באפליקציה שאלון רפואי עבור כל אחד מהנוסעים, את השאלון יש למלא לפני ההגעה כדי להקל בתהליך הקליטה באונייה. השאירו את האפליקציה על הטלפון בכל שלבי השייט, כנראה שתשתמשו בה לא מעט במהך הביקור שלכם באונייה.


איך מקבלים כרטיסים לשייט?

היום אין יותר הנפקה של כרטיסי הפלגה, הכל נמצא באפליקציה


האם יש פרוטוקולים מעודכנים לגבי הקורונה?

כן. תוכלו להתעדכן ישירות באתר של רויאל קריביאן כאן (באנגלית - יש לבחור בנמל חיפה לקבל הפרוטוקולים הרלוונטים). חשוב מאוד להתעדכן בפרוטוקולים לפני העלייה לשייט, שכן הם מתייחסים למספר החיסונים, התוקף שלהם ועוד נושאים הקשורים לשייט בתקופת קורונה.


מה דרישות החיסונים לעלייה לשייט?

רויאל קריביאן מקפידה מאוד לגבי הבריאות על גבי האוניות שלה. נכון לפרוטוקולים באוגוסט 2022, אורחים ייחשבו מחוסנים באופן מלא נגד קורונה בתנאי שהשלימו את כל מנות החיסון הדרושות ועברו לפחות 14 ימים ממועד החיסון האחרון לפני העלייה לשייט.  הדרישה נוגעת לכל נוסע ונסעת מעל גיל 12. חשוב לבדוק מה התנאים לביקור בכל אחד מיעדי העגינה של השייט, שכן צריך לעמוד בכל אחד מהם כדי לרדת לחוף בעגינה ביעדים שלנו


מעבר לחיסונים, האם צריך לבצע בדיקות קורנה?

על פי הפרוטוקולים המעודכנים לאוגוסט 2022 אורחים עם חיסון בתוקף צריכים לבצע בדיקה לבצע בדיקת האנטיגן מוסדית או בדיקת PCR עד יומיים לפני ההפלגה, אורחים עד גיל 12 וכן אורחים עם חיסון לא בתוקף צריכים לבצע בדיקה עד יום לפני מועד העלייה לשייט. אנא התעדכנו לפני היציאה להפלגה


רגע לפני היציאה מהבית, מה חשוב לזכור לקחת?

  • טלפון עם האפליקציה של חברת השייט, כולל האישור עלייה לאונייה שהפקתם בצ'ק אין.
  • דרכון בתוקף של שישה חודשים לפחות ממועד החזרה של השייט
  •  אשרות כניסה ליעדים, אם יש כאלה שאתם זקוקים להן במסלול השייט שתעלו עליו
  • בטוח רפואי/ביטוח הסעיות
  • צילום תעודת התחסנות לקורונה. ניתן להציג צילום מסך או הדפסה. שימו לב להציג עותק הכתוב גם באנגלית.


מה לקחת איתי בעלייה אל השייט

בגלל שלאחר העלייה לשייט הצוות ידאג להביא לכם את המזוודות לחדר, אנחנו ממליצים לעלות עם תיק קטן לאונייה שם יהיו הדברים שאתם באמת צריכים, עד שהכבודה תגיע אליכם לחדר. אנו ממליצים לארוז את מסמכי הנסיעה כך שיהיו נגישים בכל שלבי העלייה לאונייה, בגדים להחלפה, בגד ים ותרופות, כדי שתכלו להתחיל להנות מהרגע הראשון ועד השנייה האחרונה של השייט.


האם עליי לתייג את המזוודות?

חובה לתייג את המזוודות לפני העלייה לשייט, שכן זה יחסוך זמן יקר מאוד בשלב העלייה לשייט. אפשר לעשות זאת על ידי הדפסת הברקוד, כולל מספר החדר שלכם, לאחר ביצוע הצ'ק אין. 


האם אני צריך להזמין ארוחות כשרות לפני העלייה לשייט?

חדר האוכל הראשי של האונייה יגיש אוכל כשר במשמרת הארוחות הפתוחה. מטבח נפרד יכין את האוכל הכשר שיוגש בחדר האוכל הראשי. עם זאת, אם מאפ הכשרות תרצו לאכול רק חדר האוכל הראש, מומלץ להזמין מקום מראש כדי להבטיח את מקומכם. את הזמנת המקום תוכלו לבצע באמצעות האפליקציה של רויאל קריביאן במסך CRUISE PLANNER