הפלגות פאר מפורט קנוורל(אורלנדו)לפי חודשי הפלגה | 2023-2024

מידע על ה-מרינר אוף דה סיס

האנייה המשודרגת Mariner of the Seas עמוסה עם יותר דרכים לפעילויות לכל המשפחה מאי פעם.
שגרו את עצמכם על טרמפולינת הבאנג'י החדשה שלנו, החזיקו מעמד על הגלשן בבריכת הגלים Flow Rider או גלשו במגלשת המים המטורפת The Perfect Storm.
וכשאתם רעבים, נסו את המשפחתית האיטלקיה שלנו - ג'יימיס של השף ג'ימי אוליבר. אחר כך לכו להתפרק קצת במועדון ה-Bamboo room.
האנייה המחודשת והמדהימה Mariner of the Seas מלאה עם יותר דרכים ליהנות מאי פעם. שגרו את עצמכם לעולם וירטואלי עם חווית טרמפולינת הבאנג'י החדשה - Sky Pad. 
החזיקו מעמד בתוספת החדשה בריכת הגלים לגלישה או במגלשת המים הענקית.
אתם תמצאו אינספור דרכים לענג את החך שלכם באנייה. התענגו על הטעם של איטליה בג'יימיס של השף ג'יימי אוליבר.
 תגידו קאניצ'ואה לסושי טרי באיזומי. ותמתיקו את ההפלגה עם מילשייק ואמריקנה קלאסית בג'וני רוקטס. כמובן שגם סיורים מאחורי הקלעים של המטבחים שלנו זמינים עבורכם.
מגדירים את חווית הקרוז בכל חדר מחדש. החדרים באנייה מזמינים אתכם לברוח מכל ההמולה והאקשן באנייה. מהתצפית המדהימה ועד לפינוקי הדלקס, קרוז עם רויאל קאריביאן לא דומה לשום דבר אחר בים.
וונדר אוף דה סיס

מה לעשות לפני העלייה לשייט | שאלות נפוצות על כל מה שצריך לדעת לפני העלייה לאניה

 

האם אני צריך דרכון?

כמו בכל יציאה מהארץ, כדי לעלות להפלגה אתם צריכים דרכון בתוקף של 6 חודשים לפחות מיום החזרה המתוכנן לארץ.


האם אני צריך ויזה?

אם אחת מהמדינות בהן נעגון בשייט עליו תעלו דורשות ויזה מישראלים, גם במקרה של שייט תצטרכו לדאוג לאשרות כניסה


צריך לעשות ביטוח בריאות?

אנחנו ממליצים מאוד לרכוש ביטוח נסיעות. חשוב להכניס סעיף שמכסה מקרי קורונה וכן ביטוח לגבי שינויים במועד ההזמנה או ביטול מכל סיבה. השקעה קטנה שעשויה לחסוך לכם הרבה מאוד.


איך עושים צ'ק אין?

לפני העלייה לשייט עליכם לבצע צ'ק אין. כך העלייה לשייט תהיה חלקה ונעימה. את הצ'ק אין מבצעים באפליקציה של רויאל קריביאן שניתן להוריד בחנויות האפליקציות (גוגל פליי | אפ סטור). את הצ'ק אין יש לבצע החל מ-45 ימים ועד 4 ימים לפני מועד ההפלגה. שימו לב שבתהליך הצ'ק אין יש להרשם לאפליקציה, למלא את כל הפרטים האישיים הנדרשים, כולל אישור קורונה, לאחר מכן תקבלו את Set Sail Pass, אישור העלייה לאונייה. 
יום לפני השייט תתבקשו למלא באפליקציה שאלון רפואי עבור כל אחד מהנוסעים, את השאלון יש למלא לפני ההגעה כדי להקל בתהליך הקליטה באונייה. השאירו את האפליקציה על הטלפון בכל שלבי השייט, כנראה שתשתמשו בה לא מעט במהך הביקור שלכם באונייה.


איך מקבלים כרטיסים לשייט?

היום אין יותר הנפקה של כרטיסי הפלגה, הכל נמצא באפליקציה


האם יש פרוטוקולים מעודכנים לגבי הקורונה?

כן. תוכלו להתעדכן ישירות באתר של רויאל קריביאן כאן (באנגלית - יש לבחור בנמל חיפה לקבל הפרוטוקולים הרלוונטים). חשוב מאוד להתעדכן בפרוטוקולים לפני העלייה לשייט, שכן הם מתייחסים למספר החיסונים, התוקף שלהם ועוד נושאים הקשורים לשייט בתקופת קורונה.


מה דרישות החיסונים לעלייה לשייט?

רויאל קריביאן מקפידה מאוד לגבי הבריאות על גבי האוניות שלה. נכון לפרוטוקולים באוגוסט 2022, אורחים ייחשבו מחוסנים באופן מלא נגד קורונה בתנאי שהשלימו את כל מנות החיסון הדרושות ועברו לפחות 14 ימים ממועד החיסון האחרון לפני העלייה לשייט.  הדרישה נוגעת לכל נוסע ונסעת מעל גיל 12. חשוב לבדוק מה התנאים לביקור בכל אחד מיעדי העגינה של השייט, שכן צריך לעמוד בכל אחד מהם כדי לרדת לחוף בעגינה ביעדים שלנו


מעבר לחיסונים, האם צריך לבצע בדיקות קורנה?

על פי הפרוטוקולים המעודכנים לאוגוסט 2022 אורחים עם חיסון בתוקף צריכים לבצע בדיקה לבצע בדיקת האנטיגן מוסדית או בדיקת PCR עד יומיים לפני ההפלגה, אורחים עד גיל 12 וכן אורחים עם חיסון לא בתוקף צריכים לבצע בדיקה עד יום לפני מועד העלייה לשייט. אנא התעדכנו לפני היציאה להפלגה


רגע לפני היציאה מהבית, מה חשוב לזכור לקחת?

  • טלפון עם האפליקציה של חברת השייט, כולל האישור עלייה לאונייה שהפקתם בצ'ק אין.
  • דרכון בתוקף של שישה חודשים לפחות ממועד החזרה של השייט
  •  אשרות כניסה ליעדים, אם יש כאלה שאתם זקוקים להן במסלול השייט שתעלו עליו
  • בטוח רפואי/ביטוח הסעיות
  • צילום תעודת התחסנות לקורונה. ניתן להציג צילום מסך או הדפסה. שימו לב להציג עותק הכתוב גם באנגלית.


מה לקחת איתי בעלייה אל השייט

בגלל שלאחר העלייה לשייט הצוות ידאג להביא לכם את המזוודות לחדר, אנחנו ממליצים לעלות עם תיק קטן לאונייה שם יהיו הדברים שאתם באמת צריכים, עד שהכבודה תגיע אליכם לחדר. אנו ממליצים לארוז את מסמכי הנסיעה כך שיהיו נגישים בכל שלבי העלייה לאונייה, בגדים להחלפה, בגד ים ותרופות, כדי שתכלו להתחיל להנות מהרגע הראשון ועד השנייה האחרונה של השייט.


האם עליי לתייג את המזוודות?

חובה לתייג את המזוודות לפני העלייה לשייט, שכן זה יחסוך זמן יקר מאוד בשלב העלייה לשייט. אפשר לעשות זאת על ידי הדפסת הברקוד, כולל מספר החדר שלכם, לאחר ביצוע הצ'ק אין. 


האם אני צריך להזמין ארוחות כשרות לפני העלייה לשייט?

חדר האוכל הראשי של האונייה יגיש אוכל כשר במשמרת הארוחות הפתוחה. מטבח נפרד יכין את האוכל הכשר שיוגש בחדר האוכל הראשי. עם זאת, אם מאפ הכשרות תרצו לאכול רק חדר האוכל הראש, מומלץ להזמין מקום מראש כדי להבטיח את מקומכם. את הזמנת המקום תוכלו לבצע באמצעות האפליקציה של רויאל קריביאן במסך CRUISE PLANNER