מידע על האלור אוף דה סיס

האנייה Allure of the Seas אינה רק אנייה. היא הרפתקאה שטה.
גלו את שבע השכונות הייחודיות באנייה. מסנטרל פארק האייקונית לאזור הספורט בסיפון הבריכה, גלישה, אומגה, החלקה על הקרח ו- קולנוע בתלת מימד. בואו גלו את כל אלה ועוד באנייה המדהימה Allure of the Seas.
האנייה Allure of the Seas מציעה משהו לכל אחד. מפינוק למבוגרים בלבד בסולריום, להרפתקה במגלשה הגבוהה ביותר בים - Ultimate Abyss. או להתחרות למטה במגלשת המים The Perfect Storm.
לא רק הכי הרבה ברים מכל אנייה - הבארים הכי טובים בכל הצי מגיעים ביחד לאנייה המחודשת Allure of the Seas.  תפסו את השורה הראשונה בהופעה מחשמלת של להקות קאבר בהיכל המוסיקה או ליגמו בירה קרה ב-Playmakers בר הספורט שלנו
אלור אוף דה סיס

מה לעשות לפני העלייה לשייט | שאלות נפוצות על כל מה שצריך לדעת לפני העלייה לאניה

 

האם אני צריך דרכון?

כמו בכל יציאה מהארץ, כדי לעלות להפלגה אתם צריכים דרכון בתוקף של 6 חודשים לפחות מיום החזרה המתוכנן לארץ.


האם אני צריך ויזה?

אם אחת מהמדינות בהן נעגון בשייט עליו תעלו דורשות ויזה מישראלים, גם במקרה של שייט תצטרכו לדאוג לאשרות כניסה


צריך לעשות ביטוח בריאות?

אנחנו ממליצים מאוד לרכוש ביטוח נסיעות. חשוב להכניס סעיף שמכסה מקרי קורונה וכן ביטוח לגבי שינויים במועד ההזמנה או ביטול מכל סיבה. השקעה קטנה שעשויה לחסוך לכם הרבה מאוד.


איך עושים צ'ק אין?

לפני העלייה לשייט עליכם לבצע צ'ק אין. כך העלייה לשייט תהיה חלקה ונעימה. את הצ'ק אין מבצעים באפליקציה של רויאל קריביאן שניתן להוריד בחנויות האפליקציות (גוגל פליי | אפ סטור). את הצ'ק אין יש לבצע החל מ-45 ימים ועד 4 ימים לפני מועד ההפלגה. שימו לב שבתהליך הצ'ק אין יש להרשם לאפליקציה, למלא את כל הפרטים האישיים הנדרשים, לאחר מכן תקבלו את Set Sail Pass, אישור העלייה לאונייה. 
יום לפני השייט תתבקשו למלא באפליקציה שאלון רפואי עבור כל אחד מהנוסעים, את השאלון יש למלא לפני ההגעה כדי להקל בתהליך הקליטה באונייה. השאירו את האפליקציה על הטלפון בכל שלבי השייט, כנראה שתשתמשו בה לא מעט במהך הביקור שלכם באונייה.


איך מקבלים כרטיסים לשייט?

היום אין יותר הנפקה של כרטיסי הפלגה, הכל נמצא באפליקציה


האם יש פרוטוקולים מעודכנים לגבי הקורונה?

כן. תוכלו להתעדכן ישירות באתר של רויאל קריביאן כאן (באנגלית - יש לבחור בנמל חיפה לקבל הפרוטוקולים הרלוונטים). חשוב מאוד להתעדכן בפרוטוקולים לפני העלייה לשייט, שכן הם מתייחסים למספר החיסונים, התוקף שלהם ועוד נושאים הקשורים לשייט בתקופת קורונה, אם נדרשים.

 


רגע לפני היציאה מהבית, מה חשוב לזכור לקחת?

  • טלפון עם האפליקציה של חברת השייט, כולל האישור עלייה לאונייה שהפקתם בצ'ק אין.
  • דרכון בתוקף של שישה חודשים לפחות ממועד החזרה של השייט
  •  אשרות כניסה ליעדים, אם יש כאלה שאתם זקוקים להן במסלול השייט שתעלו עליו
  • בטוח רפואי/ביטוח הסעיות
  • צילום תעודת התחסנות לקורונה. ניתן להציג צילום מסך או הדפסה. שימו לב להציג עותק הכתוב גם באנגלית.


מה לקחת איתי בעלייה אל השייט

בגלל שלאחר העלייה לשייט הצוות ידאג להביא לכם את המזוודות לחדר, אנחנו ממליצים לעלות עם תיק קטן לאונייה שם יהיו הדברים שאתם באמת צריכים, עד שהכבודה תגיע אליכם לחדר. אנו ממליצים לארוז את מסמכי הנסיעה כך שיהיו נגישים בכל שלבי העלייה לאונייה, בגדים להחלפה, בגד ים ותרופות, כדי שתכלו להתחיל להנות מהרגע הראשון ועד השנייה האחרונה של השייט.


האם עליי לתייג את המזוודות?

חובה לתייג את המזוודות לפני העלייה לשייט, שכן זה יחסוך זמן יקר מאוד בשלב העלייה לשייט. אפשר לעשות זאת על ידי הדפסת הברקוד, כולל מספר החדר שלכם, לאחר ביצוע הצ'ק אין. 


האם אני צריך להזמין ארוחות כשרות לפני העלייה לשייט?

חדר האוכל הראשי של האונייה יגיש אוכל כשר במשמרת הארוחות הפתוחה. מטבח נפרד יכין את האוכל הכשר שיוגש בחדר האוכל הראשי. עם זאת, אם מאפ הכשרות תרצו לאכול רק חדר האוכל הראש, מומלץ להזמין מקום מראש כדי להבטיח את מקומכם. את הזמנת המקום תוכלו לבצע באמצעות האפליקציה של רויאל קריביאן במסך CRUISE PLANNER