החופשה שלך בקורפו מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך בקורפו מתחילה כאן

חפש מלונות לקורפו

חפש טיסה ומלון לקורפו

קניות קורפו

קניות קורפו

קניות בקורפו

מזג אוויר
מטבע מקומי
יורו
שעה מקומית
קניות בקורפו

Icon


זוהי גלריית אמנות חדשה יחסית בקורפו, שבה מציגים אמנים מרחבי יוון. היא מוקדשת כולה למסורת האיקונוגרפית היוונית וליצירה המקומית הכל כך מיוחדת, האופיינית לאזור. שלא כמו גלריות אחרות בקופרו, הגלריה הזו מנוהלת אך ורק על ידי האמנים עצמם. היא בבעלות ד"ר סשה צ'איטוב, אמנית, סופר והסיטוריונית. היא נותנת מקום של כבוד לאמנים וותיקים וגם לאמנים צעירים ומהווה הזדמנות עבור התיירים לפגוש אמנות מיוחדת במינה ולרכוש יצירות יפהפיות. 
כתובת: 52 Guilford st, Corfu
 
קניות בקורפו

Sea Stone Corfu Jewellery


אם אתם מחפשים חנות תכשיטים, המציעה פריטים עבודות יד, החנות הזו היא המקום שאתם חייבים לבקר בו. תוכלו למצוא בה תכשיטים בעיצובים שונים ובטווח מחירים רחב, כשגולת הכותרת שלה הם האבנים וחלוקי הנחל היפהפיים, השזורים בתכשיטים עצמם.
כתובת: 52 Guilford st, Corfu
שופינג בקורפו

Boho Clothing and Accessories For Womenבחנות המיוחדת הזו תוכלו למצוא פריטי לבוש בסגנון וינטאג' ובוהו שיק, המיועדים לנשים בטווח גילאים רחב. פריטים צבעוניים בכל מיני מידות, מכנסיים, חולצות וגם שמלות מקסימות. הפריטים נשיים מאד בסגנונם ומתאימים לכל אחת שאוהבת להעז ולהפתיע בלבוש שלה. 
כתובת: Dessia, Corfu
שופינג בקורפו

Impressions


החנות הזו מציעה למכירה מגוון של פריטי לבוש, וגם נעליים, שמיכות, כריות ומצעים. היא בבעלות אנגלית והתשלום מתבצע לפי משקל. כלומר, אוספים את כל הפריטים שקונים, שוקלים אותם ובהתאם למשקלם משלמים. 
כתובת: נמצאת ליד הבר "קקטוס" שבאיפסוס (Ipsos)

מה לעשות בקורפו