החופשה שלך ביוון מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך ביוון מתחילה כאן

חפש מלונות ליוון

חפש טיסה ומלון ליוון

חופשה בזמן קורונה ברודוס

חופשה בזמן קורונה

יוון

חופשה ביוון בזמן קורונה. מדיניות בידוד, הגבלות ועוד

מזג אוויר
22°
מטבע מקומי
אירו
שעה מקומית

רוצים לטוס ליוון? בעמוד מתעדכן זה תמצאו את כל ההנחיות לכניסת תיירים לאיי יוון וכל מה שצריך לדעת לפני שטסים לאיים היוונים בתקופת הקורונה!   

שימו לב: החל מ- 3.9 מחוסנים ומחלימים בחצי שנה האחרונה פטורים מבידוד מלא בחזרה ויידרשו להיכנס לבידוד עד קבלת תוצאות הבדיקה בנחיתה או 24 שעות - המוקדם מבניהם. למידע נוסף ועדכונים על בידודים לחצו כאן >>

תאריך עדכון אחרון: 29.08.21


יוון מכירה בתעודת המתחסן / מחלים הישראלית

 
ממשלת יוון הכריזה כי היא מכירה בתעודת המתחסן הישראלי (מי שחוסן ב2 מנות החיסון) והחל מיום 23.3.21 כל מי שמחזיק בתעודת מתחסן / מחלים יוכל להיכנס למדינה ללא צורך בבידוד וללא הצגת בדיקת קורונה שלילית. על מי שלא מחזיק בתעודה כזו להציג בדיקה שלילית שנעשתה בתוך 72 השעות שלפני מועד הטיסה. יש להציג בדיקה שלילית גם לפני העלייה לטיסה חזרה לישראל כך שכדאי לדעת מראש איפה יש מעבדות זמינות לבדיקות קורונה לתיירים. ילדים עד גיל 5 פטורים מבדיקת קורונה על ידי הרשויות ביוון, אבל לפי משרד הבריאות הישראלי חייבים בדיקת קורונה כדי לטוס מנתב"ג.
להנפקת תעודת מחלים/ מתחסן לחצו כאן
 

כניסה ליוון ללא בידוד והגבלות ביעד
 
כניסה ללא בידוד למחוסנים / מחלימים ולמי שמציג תוצאה שלילית לבדיקת קורונה, כלומר כל מי שמחזיק באישור כזה יכול להיכנס ליוון ללא צורך לשהות שם בבידוד.
החל מה 1.7 כל האטרקציות, חנויות, מסעדות וכו' יהיו פתוחים ללא הגבלת שעה ולא תהיה חובת עטיית מסיכות בשטחים ציבוריים - יש הגבלה בתפוסת הקהל במקומות אלה כאשר בפנים מותרת הישיבה למחוסנים בלבד, ובחוץ לכולם.
לידיעתכם: כל עובדי ענף התיירות והמסעדנות מחוסנים פעמיים.
 


החלטתי לטוס ליוון, מה עליי לעשות לפני הטיסה?

 
  • החל מ- 29.6 חלה חובת מילוי הטופס 'הצהרת נוסע יוצא מישראל' כ-24 שעות לפני הטיסה לכל נוסע מגיל 16 ומעלה.
  • יש למלא טופס PLF - זהו טופס מעקב של ממשלת יוון עליו חלה חובת מילוי על ידי כל תייר המבקש להיכנס ליוון ללא קשר למדינה ממנה הוא טס ליוון, מילוי הטופס נעשה עבור יחידת הנוסעים כולה - נוסע אחד יכול למלא בטופס את הפרטים עבור כל מי שנוסע יחד איתו. יש למלא את הטופס לפני מועד הטיסה. שימו לב:לא לשכוח למלא את הטופס בלעדיו לא תוכלו להיכנס ליוון.
  • יש להצטייד בבדיקת קורונה שלילית מודפסת באנגלית / יוונית בלבד ושנעשתה בתוך 72 שעות לפני מועד הטיסה – בעלי תעודת מתחסן ב2 חיסונים וילדים מתחת לגיל 5 פטורים מחובה זו.
  • יש להצטייד בתעודת מתחסן/מחלים. להנפקת תעודה לחצו כאן.
     

לפני הטיסה חזרה לארץ:

 

בדיקת קורונה לפני החזרה לישראל:
 
כל מי שחוזר לישראל מכל יעד בחו"ל מחוייב להציג בדיקת קורונה שלילית (PCR בלבד) מ-72 שעות שלפני הטיסה. ישנם מלונות ברודוס ומלונות בכרתים המציעים שירות של בדיקות קורונה לפני החזרה בשטח המלון ובמחיר מוזל.
 

בדיקת קורונה לאחר הנחיתה בארץ:
 
לאחר הנחיתה ואיסוף הכבודה תגיעו למתחם בו תבצעו בדיקת קורונה נוספת. עלות הבדיקה הינה 80 ש"ח בהזמנת תור מראש ו- 100 ש"ח במקום. לתשלום מראש כנסו ללינק הזה.
ניתן לקבוע תור מראש כבר במילוי טופס הצהרת נוסע נכנס לישראל.
תוצאות הבדיקה בנתב"ג מתקבלות תוך 14 שעות, עד קבלת התוצאות תידרשו להישאר בבידוד ביתי.

המידע אודות תנאי הכניסה ליוון מתעדכן כל הזמן. על אחריות הנוסעים לוודא את התנאים לפני שטסים.
אם ובתה על החוף ביוון

חבילות נופש נבחרות ליוון