החופשה שלך באנטליה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך באנטליה מתחילה כאן

אטרקציות באנטליה

אטרקציות באנטליה

אטרקציות באנטליה

מזג אוויר
10°
מטבע מקומי
לירה טורקית חדשה
שעה מקומית
 


המרינה של אנטליה 

אטרקציות באנטליה המרינה של אנטליה
המרינה של אנטליה היא אחת הנקודות היפות והמתויירות ביותר בה. מומלץ מאד להגיע למרינה ביום שמשי ונעים ולבקר בשוק שבה. זהו שוק ענק, עם מגוון פריטי הנעלה והלבשה במחירים זולים. שם, בשוק עצמו וגם לאורך המרינה, תוכלו לספוג את האווירה האמיתית של של העיר וכמובן גם לפגוש לא מעט תיירים ומקומיים. 

 

העיר העתיקה של אנטליה – קאליצ'י

אטרקציות באנטליה העיר העתיקה של אנטליה קאליצ'י
Kaleici– חלקה העתיק של אנטליה הוא, ללא ספק, גם בין האזורים היפים ביותר בעיר. העיר העתיקה, שמספרת את סיפורה של המדינה כולה, מוקפת בחומת אבן גבוהה ואפשר למצוא בה לא מעט מבנים ארכיטקטוניים מיוחדים, כמו גם סמטאות קטנות וציוריות. יש בעיר העתיק בתי מלון יפים, בתי קפה וגם מסעדות ובעיקר תחושה שהזמן בה עצר מלכת. מומלץ מאד להיכנס אליה דרך שער אדריאנוס, אף על פי שישנן כניסות נוספות. שער אדריאנוס, שנבנה לזכר הקיסר הרומי הידוע – אדריאנוס, מורכב משלוש קשתות, והוא קיים במקום עוד משנת 130 לפני הספירה.
 

 

המוזיאון הארכיאולוגי

אטרקציות באנטליה המוזיאון הארכיאולוגי
המוזיאון המרתק הזה, המכונה גם מוזיאון אנטליה, ידוע כאחד המוזיאונים החשובים ביותר בטורקיה וגם בין האטרקציות המעניינות באנטליה. הוא כולל שטח של 7,000 מ"ר וככזה מציע למבקרים בו מגוון רחב מאד של פריטים. בעת השיטוט בו תגלו חפצים עתיקים מאד, עבודות המספרות על ההיסטוריה של אזור אנטליה ושל הים התיכון ועוד. המוזיאון פתוח למבקרים בחודשים אפריל עד אוקטובר מהשעה 09:00 ועד 19:00 ובחודשים נובמבר עד מרץ בימי שני בלבד מהשעה 08:00 ועד 17:00. 

 

חופים 

החופים של אנטליה
החופים של אנטליה הם גולת הכותרת של העיר והסיבה (או אחת הסיבות) מדוע מגיעים אליה רבים. יש בעיר לא מעט חופי רחצה שסמוכים לבתי המלון השונים ואפשר ליהנות בהם מאווירה טובה ונינוחה. אחד המומלצים וגם זה הידוע כחוף הארוך ביותר במדינה הוא החוף Lara. בסמוך אליו נמצאים כמה וכמה מבתי המלון היוקרתיים ביותר בעיר, המציעים גישה ישירה לחוץ וגם שירותים ברמה גבוהה. חופים נוספים, המצדיקים גם הם ביקור, הם Cleopatra, Olympos וגם Kemer. 

מה לעשות באנטליה