החופשה שלך בתל אביב מתחילה כאן

המלונות שלך בתל אביב

* ניתן להזמין חדרים נוספים לאחר חיפוש ובחירת המלון.

טיסות לתל אביב

טיסות לתל אביב

טיסות לישראל

 • מזג אוויר
  38°
 • מטבע מקומי
  שקל
 • שעה מקומית

מלונות בישראל

הרבה מהמגיעים לישראל מכל יעד בעולם עושים את זה כדי לפגוש משפחה וחברים, ובמקרים רבים יש איפה ללון אחרי הנחיתה בנתב"ג. אבל זה בהחלט לא המצב תמיד, ולפעמים אנחנו צריכים מקום משלנו להניח בו את האש ולפרוק את המזוודה בביקור שלנו בארץ. באתר קשרי תעופה תוכלו למצוא מגוון מלונות בכל רחבי ישראל, החל ממלונות יוקרה באילת, מלונות לכל המשפחה בירושלים או מלונות לזוגות בתל אביב ובכל מקום אחר בארץ. 
אז אחרי שתסגרו לכם את הטיסה הקרובה לביקור בארץ, כנסו למנוע החיפוש שלנו בראש העמוד וחשו את המלון שלכם לשהייה בישראל.

תחב"צ והשכרת רכב

אמצעי תחבורה ציבורית מנתב"ג:

 


רכבת: אופציה נוחה ומועדפת על לא מעט מהמטיילים והישראלים שנוחתים בנתב"ג בעיקר לאלו שיעדם הסופי הוא אחד מערי המרכז. תחנת הרכבת נמצאת בכניסה לטרמינל 3 ומופעלת ע"י רכבת ישראל ממנה ניתן להגיע לכל חלקי הארץ בהם עוברת המסילה בין אם ללא החלפות כלל או עם החלפה אחת או יותר. למידע אודות לוחות הזמנים חייגו 03-5774000 או 5770* או באתר.

 


מוניות: מוניות יוצאות מנתב"ג לכל חלקי הארץ. תחנת מוניות מורשת ממוקמת בטרמינל 3 בקומת הקרקע לאורך היציאה משער 03. השירות פועל 24 שעות ביממה. שימו לב כי תשלום הנסיעה בהפעלת מונה בלבד, זאת בכדי למנוע עקיצות שאינן נדירות.

 


אוטובוס: 4 חברות אוטובוסים עיקריות פועלות בנת"ג – אגד, מטרופולין, קווים ואפיקים.

 • אגד: קו 5 - התחנה נמצאת במפלס 2 (קומת התחבורה הציבורית) בטרמינל 3. למידע מעודכן לגבי זמנים ותדירות היציאות ניתן לפנות למוקד הארצי בטל': 03-6948888 או 2800* או באתר.
 • מטרופולין: החברה מפעילה קו מנתב"ג לבאר שבע היוצא גם הוא ממפלס 2 בטרמינל 3. לקבלת מידע מעודכן חייגו 5900* או כנסו לאתר.
 • קווים: קו 445 – קו מנתב"ג לתל אביב. התחנה ממוקמת בטמינל 3, מפלס G, שער 01. למידע מעודכן חייגו 03-7732060 או 2060* או באתר.
 • אפיקים: קו 485 – קו מנתב"ג לירושלים. התחנה ממוקמת גם בטרמינל 3, מפלס G, שער 01. לקבלת מידע אודות זמני היציאות כנסו לאתר.
השכרת רכב בנתב"ג:
בנמל התעופה פועלות מספר חברות מוכרות להשכרת רכב. דלפקי החברות ממוקמים בגלריה מזרחית, קומה 1, טרמינל 3.