החופשה המשפחתית בבודפשט מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה המשפחתית בבודפשט מתחילה כאן

משפחות בבודפשט

משפחות בבודפשט

בודפשט עם הילדים

מזג אוויר
מטבע מקומי
פורינט הונגרי
שעה מקומית

לונה פארק וידאם וקרקס בודפשט

לונה פארק וידאם וקרקס בודפשט
מדובר עללונה פארק קסום עם מתקנים מתקופת מלחמת העולם השנייה בשילוב דמויות מתוך סיפורי אגדות. רכבת הרים משנת 1922, רכבת דרקון, מבוך מראות, גלגל ענק, הצגה עממית בתוך מערה, מכוניות מתנגשות ומתקנים רבים אחרים הם חלק משלל ההפתעות שאפשר למצוא בו וזו גם הסיבה מדוע הוא מומלץ מאד למשפחות עם ילדים. הוא פתוח למבקרים בחודשים יוני-אוגוסט 20:00-10:00, בחורף שעות הפעילות משתנות כדאי להתעדכן באתר. כדאי לדעת: בחודשי הקיץ ישנם ימים שבהם פועל הלונה פארק במתכונת לילה מיוחדת עד 1:30. מומלץ לברר באתר.
 
 

Millenaris Park   

פארק בבודפשט
פארק גדול עם מגרש משחקים ענק ומוזיאון מדע. בעבר שימש הפארק כאזור תעשייה של חברה לייצור רכב כבד, וכיום זוהי אחת האטרקציות האהובות על הילדים מהעיר ומהסביבה. יש בו מפל מים, יער רפאים ומזרקות וגם פעילויות שונות, המתאימות לטווח גילאים רחב. בפארק יש בית קפה מזמין ותיאטרון והמבקרים בו יכולים לערוך ניסויים בתחומים שונים, לשחק במשחקי לייזר, להרכיב פאזלים, להתבונן בתערוכות מדע ועוד. המקום פתוח בימי שני-שישי 17:00-9:00, שבת-ראשון 18:00-10:00.
 
 

רכבת הילדים 

רכבת הילדים בבודפשט
Children's Railway- נסיעה ברכבת הילדים הזו היא אטרקציה מיוחדת לכל המשפחה וגם דרך נוספת להגיע לפסגת גבעתJanos Hegy  המפורסמת בעיר. קרונות הרכבת פתוחים, והיא נוסעת כ-40 דקות באיטיות לאורך 11 קילומטר בתוך יער עבות ומסקרן במעלה הגבעה. תחנת הרכבת הסופית נמצאת בגבעת Janos Hegy שבה אפשר לטייל, לעלות על מגדל התצפית וליהנות מנוף העיר הקסום. האתר פתוח למבקרים בימי  שני-שישי 17:00-9:00.
 

הטרופיקריום 

הטרופיקריום בבודפשט
Tropicarium- הטרופיקריום הוא מוזיאון-אקווריום ענק עם מינים רבים של דגים ובעלי חיים ימיים, המעניק גם הצצה על בעלי החיים המופלאים של יערות הגשם הטרופיים. האטרקציה העיקרית בטרופיקריום היא בעיקר התנינים והכרישים, אשר עשויים גם מעבר לקירות הזכוכית להיראות מאיימים. המוזיאון פתוח מדי יום 20:00-10:00 (הקופות נסגרות ב-19:00).