החופשה היוונית שלך מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חופשה ביוון

חופשה ביוון
 
קשרי תעופה מתגאה בכך שהיא מציעה מחירים נוחים לחבילות הנופש ולטיסות ללקוחות המוערכים שלנו. אנו מבינים את החשיבות של מתן אפשרויות ידידותיות לתקציב מבלי לפגוע באיכות השירותים שלנו.
מה חשוב לדעת כאשר סוגרים דיל? בעת סגירת חבילת נופש או טיסה עם קשרי תעופה חשוב להיות מעודכן לגבי התנאים, לרבות מדיניות ביטולים והיתרונות כגון : שינוי ותיקון שמות בהזמנה עד שבוע לפני מועד היציאה ללא עלות, דמי הטיפול כבר מגולמים במחיר, שינוי תאריך ו/או שעות טיסה עד חודש לפני מועד היציאה, ורוב מוצרינו כוללים כבודה במחיר. סגירת עסקה מסודרת עם קשרי תעופה מציעה מספר יתרונות. ראשית,  להבטיח את חבילות הנופש ליעדים שלנו במחירים הזולים והזמינים הטובים ביותר, תוך הבטחת זמינות בעונות השיא. בנוסף, סגירת עסקה אצלנו מבטיחה שקט נפשי מכיוון שחברתנו לוקחת אחריות על מוצרינו ומספקת סיוע לאורך כל הנופש. באשר למקום הכי מומלץ לסגור אליו, אין כמו יעדי בטן גב עם חבילות הכל כלול של קשרי תעופה!

חופשה באיי יוון

חופשה באיי יוון היא החופשה האולטימטיבית למי שרוצה לנפוש בסגנון בטן גב, ליהנות מהשמש המלטפת, מאוכל מעולה ונעים לחיך, מחיי לילה תוססים ומגוונים, במחיר שמתאים לכל כיס ובטיסה ישירה וקצרה ליוון. אצלנו ניתן למצוא את הדילים ליוון הכי משתלמים ולקולקציית איי יוון שהיא הרחבה והמגוונת ביותר וכוללת את איי רודוסכרתיםלפקדהקורפוזקינטוסמיקונוס, חצי האי פיליון, קרפטוס וסנטוריני תוכלו לנפוש גם באתונה או בסלוניקי מחוץ לאיים. לקשרי תעופה מגוון רחב של מלונות, בכל רמות הכוכבים עם בסיס אירוח שונה ורחב וגם טיסות למגוון איים כמו רודוס המתאימים לחופשה זוגית, למבוגרים בלבד ולחופשה משפחתית הכוללים פארקי מים שיגרמו לילדכם אושר וכיף אין סופי - כך שניתן לבחור את הנופש המושלם עבורך ואת חבילות הנופש אשר יתאימו לך בדיוק.