שייט מחיפה

הפלגות מנמל חיפה 2024/2025

שנת 2024 מביאה איתה ים של הפתעות בה יוכל גם הקהל הישראלי לצאת לחופשת שייט חלומית בקלות בהפלגות מנמל חיפה. יתרון גדול ביציאת ההפלגות מישראל הוא שיציאה מחיפה מוזילה באופן משמעותי את מחיר חבילות השייט לצרכן הישראלי וזאת משום שההוצאות הנוספות על טיסות ומלון שהיינו נאלצים לשלם עד היום ביציאה מנמלי אירופה, ארה"ב או כל מקום אחר פשוט יורדות.

החל מחודש אפריל הקרוב ועד סוף השנה תוכלו לצאת לחופשת שייט עם אחת מחברות השייט הגדולות בעולם ועל אניות הפאר הכי מפנקות המציעות חווייה שאין כדגומתה עם אטרקציות על הסיפון, מסעדות, מרכזי קניות ובילוי, פארקי מים ועוד. אותן חברות שייט שיגיעו לנמל חיפה הן רויאל קריביאן  ו-אמ.אס.סי עם שייט במבחר אוניות ב-2024/25, בהן MSC Orchestra. לחברות הללו נסיון של עשרות שנים בתחום ולכן מובטחת לכם חופשה ברמה הגבוהה ביותר. 

בשנים האחרונות אנו שמים לב למספר ההולך וגודל של תיירים ישראלים המבקשים לצאת לקרוז חווייתי על האניות הגדולות בעולם ולכן ההפלגות מנמל חיפה הן בשורה משמחת לכל מי שאוהב קרוזים או תמיד חלם לצאת לאחד.

קשרי תעופה משווקת מגוון חופשות שייט וטיולי שייט מאורגנים עם סיורים ביעדי העגינה הכוללים מדריך ישראלי מנוסה במחירים האטרקטיביים ביותר. אז למה אתם מחכים? שייט מחיפה זה הטרנד הלוהט של 2024 והמקומות באניות הולכים להתמלא במהירות, הבטיחו את מקומכם עכשיו!
Rhapsody of the Seas
Musica MSC
Litivs MSC