קשרי תעופה, חבילות נופש, טיסות, מלונות וטיולים מאורגנים
טלפון בלוגו
לרכישה צלצלו עכשיו03-5205077
 
 

טיסות ללונדון

בחר עיר:

טיסות נבחרות ללונדון

הצעות מיוחדות בלונדון

מבצעי טיסות ללונדון בתאריכים נוספים

לונדון היא אחד היעדים הפופולריים ביותר וטיסות יומיות ללונדון בקווים הסדירים של חברות התעופה יוצאות מדי יום. משך הטיסה כחמש שעות.
מחיר הטיסה ללונדון תלוי בעונה. כשמדובר בשיאה של עונת התיירות, המחיר יכול לעלות יותר מ-500 דולרים, ואילו בעונות חלשות יותר בסביבות ה-300 דולרים.
דילים ללונדון שמציעות חברות התעופה השונות יכולות להוזיל את עלות הנסיעה, שכן הם כוללים לא רק את עלויות הטיסה אלא גם את עלות בית המלון.
באשר לטיסות מישראל ללונדון: היום, ישראלים יכולים לצפות לטיסות בעלויות נמוכות יותר שהתחילו לפעול מטרמינל 1 בשלב הראשון שבו נכנס לתוקף הסכם השמיים הפתוחים.
טיסה ב-330 דולרים ללונדון בראש השנה האזרחית נשמעת כמו חלום, אבל היא ללא ספק מציאות. אלא שמחירים זולים שכאלה מפורסמים בדרך כלל רק כאשר מועד יציאת הטיסה מתקרב.
הטיסות הסדירות ללונדון של חברות התעופה השונות מגיעות בדרך כלל לשדה התעופה הית'רו בלוטון. אבל בלונדון יש מספר שדות תעופה שמתאימים לטיסות בינלאומיות, וביניהם:
נמל התעופה הית'רו הוא הגדול והעמוס ביותר בבריטניה, יש בו חמישה טרמינלים והוא ממוקם ממזרח ללונדון. אפשר להגיע משדה התעופה ללונדון דרך הכבישים A4 ו-M4.
הדרך הזולה, הנוחה והמהירה ביותר לצאת משדה התעופה היא באמצעות רכבת הית'רו אקספרס שיוצאת מכל הטרמינלים מלבד טרמינל 4 מדי רבע שעה. כך תוכלו להגיע לתחנת פדינגטון בלונדון תוך כמה דקות ובעלות של 16.5 ליש"ט לכרטיס.
נמל התעופה לוטון – כולל רק טרמינל אחד. אולם הכניסה ואשנבי הצ'ק אין נמצאים בקומה הראשונה, ואילו שערי היציאה וחנויות הדיוטי פרי בקומה השנייה. שדה התעופה נמצא כחמישים קילומטרים מצפון מערב ללונדון.  אפשר להגיע מהשדה ללונדון בכבישים A41 ו-M1.
יש שני קווי רכבת משדה התעופה ללונדון, ו-shuttle שמחבר את שדה התעופה עם תחנת הרכבת. משך הנסיעה כ-25 דקות. בנוסף, אפשר לתפוס מונית מחוץ לטרמינל. גם מספר קווי אוטובוס יביאו אתכם משדה התעופה למרכזה של לונדון. ואפשר גם להשתמש בכבישים A12 ו-M11.
גטוויקשדה תעופה בינלאומי שבו נתיב אחד והוא עמוס מאוד. הוא ממוקם 45 קילומטרים דרומית לעיר לונדון. אפשר להגיע מהשדה ללונדון דרך הכבישים M23 ו-A23, ומשך הנסיעה הוא כשעה. אפשר גם לנסוע בקווי הרכבת ללונדון ולהגיע מהר יותר למרכז העיר.
לונדון סיטי – מיקום שדה תעופה זה בתוך שטח השיפוט של העיר לונדון. בדרך כלל שדה תעופה זה משמש לטיסות פנים.

 

כל הזכויות שמורות לקשרי תעופה בע"מ  |  מרכז הזמנות טלפוני 03-5205077

UI and Design By Design-Factory

המערכת מבצעת חיפוש בהתאם להגדרותיך

 ל בין התאריכים  - 

 

 

בדיקת הזמנה, מיד תועבר לדף התשלום

 

 

שגיאה
?מוצר זה ימחק מסל הקניות שלך, האם להמשיך

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד

   

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד
 האם ברצונכם לצפות בהצעות אלה?