קשרי תעופה, חבילות נופש, טיסות, מלונות וטיולים מאורגנים
טלפון בלוגו
לרכישה צלצלו עכשיו03-5205077
 
 

טיסות לורשה

בחר עיר:

טיסות נבחרות לוורשה

מבצעי טיסות לורשה בתאריכים נוספיםורשה, בירת פולין מתפתחת בקצב מואץ ומאופיינת בתרבות אנרגטית ופעילה. האנרגיה זורמת לעבר סצנת המועדונים והמוסיקה המשגשגת בעיר כשלוח השנה מלא בחגיגות רחוב, פתיחות של אירועי תרבות והמון פסטיבלים מוסיקליים אינטלקטואליים בהשפעת שופין.
בכול ביקור בורשה חובה לראות את אחת "הערים העתיקות" החדשות ביותר באירופה. העיר נבנתה מחדש לאחר ההריסות בעקבות מלחמת העולם השנייה, והיא נוטפת היום קסם ושלווה. השאירו מאחוריכם את Plac Zamkowy או Castle Square ולכו לכיוון הרחובות המרוצפים השקטים ותראו לאן תגיעו. כיכר השוק עם בנייני הרנסנס שלו היא תמונה שאסור להחמיץ. אפילו בסטנדרטים של "עיר עתיקה", כיכר זו שקטה באופן מפתיע ויש בה תחושה נעימה, מקום מצוין למנוחה כדי להתכונן לסיור הבא. טיילו ברחובות ובסמטאות השקטים ותגיעו לכול מיני אתרים בלתי צפויים. חצרות נסתרות, כיכרות, גנים ופסלים, שיענגו אתכם בדרך ל-Brzozowa (בצד המזרחי), שם הנוף על פני הגדה הימנית של נהר הוויסלה, הוא אחד היפים ביותר בעיר.
ובאשר לחיי הלילה, ורשה היא עיר תוססת למדי. באזורי Nowy Swiat, Plac Tzech Krzyzy  או Plac Pilsudskiego, תמצאו מסיבות של הנובו רישים. ואם אתם מחפשים מסיבות קצת יותר עממיות תוכלו למצוא אותן באזור Praga.

 
הזמינו טיסות לורשה ישירות מהאתר בממשק המאובטח והפשוט להפעלה שלנו או דברו עם אחד מנציגי השירות שלנו והזמינו דרכו בטל' 2434* או 03-5205077
 

כל הזכויות שמורות לקשרי תעופה בע"מ  |  מרכז הזמנות טלפוני 03-5205077

UI and Design By Design-Factory

המערכת מבצעת חיפוש בהתאם להגדרותיך

 ל בין התאריכים  - 

 

 

בדיקת הזמנה, מיד תועבר לדף התשלום

 

 

שגיאה
?מוצר זה ימחק מסל הקניות שלך, האם להמשיך

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד

   

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד
 האם ברצונכם לצפות בהצעות אלה?