קשרי תעופה, חבילות נופש, טיסות, מלונות וטיולים מאורגנים
טלפון בלוגו
לרכישה צלצלו עכשיו03-5205077
 
 

חבילות נופש ודילים לפירנצה וטוסקנה

בחר עיר:

חבילות נבחרות לפירנצה, כולל פסח

חבילות קיץ נבחרות לפירנצה

מבצעי חבילות לפירנצה בתאריכים נוספיםפירנצה ידועה כערש הרנסנס. המרכז ההיסטורי של העיר הוכרז על ידי אונסק"ו בשנת 1982 כמורשת עולמית. למעשה, סנטרו סטוריקו הוא ביתם של כמה מונומנטים, כנסיות ומוזיאונים עולמיים שמושכים מיליוני תיירים לעיר מדי שנה בשנה. העיר ההיסטורית שוכנת בין חומות מימי הביניים שנבנו בסביבות המאה ה-14 לאחר שפירנצה החלה לצמוח בעקבות פריחה כלכלית. חלק מהאתרים הבולטים ביותר בעיר כוללים את: Duomo, מוזיאון Uffizi, ה-Galleria dellwAccademia שבו נמצאים הפסל של דוד ו-Ponte Vecchio.
הקתדרלה Santa Maria del Fiore היא אחד הסמלים ההיסטוריים של העיר וידועה גם בשם Duomo di Firenze. זוהי הקתדרלה השלישית בגודלה בעולם, אחרי הבזיליקה של סנט פטרס ברומא וסנט פול בלונדון. הקתדרלה נבנתה בתקופה הרומית המאוחרת בין הספירה הרביעית והחמישית.
אולי כל הדרכים מובילות לרומא, אבל קודם הייתה פירנצה... רומא אינה העיר הראשונה שבה נסללו דרכים בפועל. ב-1330 הפכה פירנצה לעיר הראשונה באירופה שבה יש רחובות סלולים.
וכשמדובר על אוכל, המזון של פירנצה ידוע כאוכל מצוין. טוסקנה, האזור שבו ממוקמת פירנצה היא ביתם של היין והגבינה הטובים ביותר, כך שאתם רק יכולים לדמיין מה יהיה הטעם של שאר המזון...

 
הזמינו חבילות לפירנצה מהאתר בממשק המאובטח והפשוט להפעלה שלנו או דברו עם אחד מנציגי השירות שלנו והזמינו דרכו בטל' 2434* או 03-5205077
 

כל הזכויות שמורות לקשרי תעופה בע"מ  |  מרכז הזמנות טלפוני 03-5205077

UI and Design By Design-Factory

המערכת מבצעת חיפוש בהתאם להגדרותיך

 ל בין התאריכים  - 

 

 

בדיקת הזמנה, מיד תועבר לדף התשלום

 

 

שגיאה
?מוצר זה ימחק מסל הקניות שלך, האם להמשיך

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד

   

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד
 האם ברצונכם לצפות בהצעות אלה?