קשרי תעופה, חבילות נופש, טיסות, מלונות וטיולים מאורגנים
טלפון בלוגו
לרכישה צלצלו עכשיו03-5205077
 
 


 

חבילות נופש ודילים לנאפולי

בחר עיר:

חבילות נבחרות לנאפולי בפסח

חבילות נבחרות לנאפולי בקיץ

חבילות נבחרות לנאפולי

מבצעי חבילות לנאפולי בתאריכים נוספים


חבילות נופש לנאפולי
טיול במפרץ נאפולי עולה על כל טיול אחר באיטליה בשל כל הריגושים שממתינים שם למטיילים. נאפולי הרומנטית שנמצאת במרחק שעתיים נסיעה דרומה מרומא, היא העיר הגדולה ביותר בדרום איטליה. בנאפולי כמה מבתי האופרה והתיאטרון הטובים ביותר בעולם, והעיר נקראת לעיתים קרובות "המוזיאון באוויר הפתוח", בשל הפסלים הרבים והמונומנטים ההיסטוריים שמצויים בעיר. טיול בטיילת בשעה שהשמש שוקעת במפרץ נאפולי, מסביר את קסמה של העיר.
אולי לא תצפו להתאהב בנאפולי – אבל זה מה שאכן יקרה. תוכלו לשוטט בסמטאות העתיקות במרכז ההיסטורי וליהנות ממטעמי ה-Pizzeria Di Matteo. בעצם, בנאפולי כמעט ולא צריך לצאת מהמרכז הישן. יש בעיר רחש יצירתי, ותוכלו למצוא בה לצד התרבות העתיקה גם תרבות מודרנית משגשגת ובועטת.
רבים מתאהבים בעיר בגלל הניגודיות שהיא מציגה – בניגוד לטוסקנה המסודרת, נאפולי היא מקום קצת מרדני אבל יפהפה שבו שכבות רבות של אומנות עתיקה, כאוס ואי סדר לצד נחישות לשגשג אפילו כאשר נראה שהדברים קצת מתפרקים.
היום, היזמים של הדור החדש מנסים להחדיר קצת יותר סדר בעיר, תוך שמירה על האוצרות העתיקים שלה. ולמעשה, מאז 2011 עוברת העיר שינוי מורגש: הגבלות תנועה על קו המים ובמרכז ההיסטורי הפכו את המקום קל יותר לניווט. בנוסף, ראש העיר החדש התחייב לארגן את העיר וליצור בה תחושה של גאווה מקומית. מתנדבים עוזרים לנקות את העיר ושומרים על ניקיון הגנים והרבעים, לצד עובדי העירייה.
כתוצאה מכך חלו שינויים גם במצב הרוח המקומי, והוגברו ציוני הדרך התרבותיים. מעל פני האדמה, אתרים כמו השקעה במוזיאון Capodimonte שממוקם בגנים המפוארים ששימשו פעם את הבורבונים כאתר צייד. במוזיאון זה תמצאו כמה משכיות האומנות המוערכות ביותר בעולם. ומתחת לאדמה, תחנות המטרו בעיר עוצבו מחדש והפכו לאחד הפרויקטים הכי מדוברים באיטליה, והן משמשות כמוזיאון עירוני לכל דבר.


 

כל הזכויות שמורות לקשרי תעופה בע"מ  |  מרכז הזמנות טלפוני 03-5205077

UI and Design By Design-Factory

המערכת מבצעת חיפוש בהתאם להגדרותיך

 ל בין התאריכים  - 

 

 

בדיקת הזמנה, מיד תועבר לדף התשלום

 

 

שגיאה
?מוצר זה ימחק מסל הקניות שלך, האם להמשיך

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד

   

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד
 האם ברצונכם לצפות בהצעות אלה?