קשרי תעופה, חבילות נופש, טיסות, מלונות וטיולים מאורגנים
טלפון בלוגו
לרכישה צלצלו עכשיו03-5205077
 
 

חבילות נופש ודילים לברלין

בחר עיר:

חבילות נבחרות לברלין

חבילות נבחרות לברלין בפסח

מבצעי חבילות לברלין בתאריכים נוספים

חבילות לברלין - בירת הצעירים והתרבות של אירופה
 
ביקור בברלין הוא חוויה מרתקת. בירת גרמניה היא אחת הערים המתוירות באירופה, וללא ספק המסקרנת שבהן. עיר של ניגודים, של עבר אפל, עתיד ורוד, הווה ססגוני ומתירני, והיסטוריה מפוארת. חבילות לברלין מציעות שלל אפשרויות לינה, בעשרות מלונות מסוגים שונים במיקומים מרכזיים בעיר התוססת והבועטת הזו שלעולם אינה נחה

 
ברלין היא עיר מסוגננת, מתוחכמת ויפהפייה. האדריכלות והארכיטקטורה יוצאת הדופן ניכרת בכל פינה בעיר. הבניינים מרשימים. הפארקים גדולים ומושקעים. לא ייאמן שרק לפני כמה עשרות שנים העיר הזו כמעט חרבה לחלוטין. ולא ייאמן איזו עיר תוססת, חדשנית וחתרנית היא צמחה להיות, בעיקר אחרי חיבורם מחדש של החלקים המזרחים והמערביים של העיר. יחסה של עיריית ברלין בפרט וגרמניה בכלל לתרבות, והאופציות הכלכליות הניתנות לאמנים, מושכים אליה צעירים מכל אירופה שבאים ללמוד בה, ליצור בה, ולחיות בה. המחיה הזולה יחסית והמלגות הנאות מאפשרות כמעט לכל אמן למצוא את עצמו מתפרנס בכבוד, ועדיין להצליח ליצור ולעסוק במה שהוא אוהב. לכן לא פלא שהעיר הזו בועטת, חתרנית, ומובילה בקידום התרבות, המוזיקה והאמנות האירופאית והעולמית. נראה כי בברלין, כמו בלונדון, בניו יורק ובפריז, נוצרים הדברים חדשים שידברו עליהם מחר בכל העולם.
 
כתיירים לא יחסר לכם מה לעשות בברלין. עשרות אתרים מסוגים שונים מחכים לכם, חלק גדול מהאתרים מוקדש כמובן למלחמות העולם, בדגש על מלחמת העולם השנייה, חלקם על תקופת העיר המחולקת, ולא נפקדת כמובן גם הנקודה היהודית. אתרים נוספים הינם המוזיאונים הענקיים, המושקעים ומעוררי ההשתאות - ביקור באי המוזיאונים הוא חובה, אך ישנם לא מעט מוזיאונים קטנים יותר המפוזרים בעיר ומעניינים ומרתקים לא פחות, וכמובן גלריות מסוגים שונים המארחות אמנות איכותית וייחודית.
 
סצינת הלילה של העיר היא אחת מהמובילות באירופה, וברלין מאפשרת התנסות בסוגים שונים של מסיבות, מועדונים ואפשרויות בילוי נוספות. בהיותה אחת מהערים בעלי המודעות הגבוהה ביותר בעולם לפתיחות מינית, משופעת העיר במסיבות ומועדוני גייז, המצטיינים במסיבות שמחות ואנרגטיות במיוחד.
 
 

הזמינו חבילות לברלין ישירות מהאתר בממשק המאובטח והפשוט להפעלה שלנו או דברו עם אחד מנציגי השירות שלנו והזמינו דרכו בטל' 2434* או 03-5205077

 
 
 
 

כל הזכויות שמורות לקשרי תעופה בע"מ  |  מרכז הזמנות טלפוני 03-5205077

UI and Design By Design-Factory

המערכת מבצעת חיפוש בהתאם להגדרותיך

 ל בין התאריכים  - 

 

 

בדיקת הזמנה, מיד תועבר לדף התשלום

 

 

שגיאה
?מוצר זה ימחק מסל הקניות שלך, האם להמשיך

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד

   

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד
 האם ברצונכם לצפות בהצעות אלה?