קשרי תעופה, חבילות נופש, טיסות, מלונות וטיולים מאורגנים
טלפון בלוגו
לרכישה צלצלו עכשיו03-5205077
 
 

חבילות וטיולי שייט מאורגנים
   

   

   
 
לחצו לשייט עם ספינות Royal Caribbean
מידע למשייט

דרכון:
בחלק מהספינות הדרכון נשמר במשרדי הספינה עד תום השייט ובחלקן הוא מוחזר לנוסע. גם בהן, אין צורך לרדת מהספינה לסיורי החוף עם דרכון אלא עם כרטיס החדר בלבד.

מטען:
אין הגבלה על מטען באנייה אך זכרו שיש הגבלה על מטען בטיסה.
אנא וודאו שהמזוודות תקינות וניתנות לנעילה. לכל מזוודה יש לצרף תג מזוודה עם פרטים האישיים כולל שם, כתובת וטלפון באנגלית.
חשוב: מאחר ואתם עולים לאנייה גדולה עם קיבולת מלאה של  כ-3000 נוסעים, יש לקחת בחשבון שתהליך קבלת המזוודות לחדרים עלול לקחת זמן מה ועל כן מומלץ לקחת תיק יד או מזוודה קטנה עם כלי רחצה ובגדים ראשוניים להחלפה לשימוש בשעות הראשונות.

טלפונים:

החדרים באנייה מצוידים בטלפונים עם חיוג ישיר בתקשורת לווינית. לא מומלץ להתקשר מהאנייה לארץ בשל העלות הגבוהה (כ-9$ לדקה). גם חבילות שרכשתם בארץ משתמשות בחיבור לוויני יקר במהלך השייט ולכן אין להשתמש בהן וכדאי להעביר את הטלפון למצב טיסה. רצוי להתקשר מהחופים מטלפון ציבורי או בחבילות נייד חו"ל, או לרכוש את אחת מחבילות התקשורת שמציעה הספינה, אך הן יקרות.
  
חשמל:
באניות יש 110 ו-220 וולט כך שעל האנייה אתם יכולים להשתמש במוצרי חשמל מהארץ כגון מייבש שיער או מכונת גילוח. מומלץ להביא מתאם עולמי.

עישון באנייה:
ניתן לעשן אך ורק באזורים הפתוחים המיועדים לכך. בקזינו יהיו אזורים מסומנים המיועדים לעישון (של סיגריות וסיגריות אלקטרוניות. עישון של סיגרים ומקטרות מותר רק באזור הפתוח המותר לעישון).
העישון יהיה אסור בכל החדרים, כולל בחדרים עם מרפסת. אדם שיפר את חוקי העישון ייקנס בסכום של כ-$250. יש לכבות ולזרוק לאשפה סיגריות, סיגרים וטבק מקטרת, ולעולם לא להשליכם לתוך הים. רק אורחים שגילם 18 ומעלה יורשו לקנות, להחזיק או לצרוך טבק באנייה.

כספים:
באפשרותך להוציא מהארץ מזומנים או המחאות נוסעים המבוטחות מפני גניבה או אבדן (בחדרים יש כספת).
יש להצטייד בכרטיס אשראי בינלאומי: בעת הצ'ק-אין, יחתימו אתכם על שובר ובלילה האחרון של הקרוז ישלחו את החשבון לחדרכם ולאחר שתאשרו את כל החיובים, כרטיס האשראי שלכם יחויב ותקבלו העתק. מי שאינו רוצה שכרטיס האשראי שלו יחויב, יכול להגיע לקבלה בערב האחרון לפני סיום השייט ולשלם את חשבונו במזומן או בהמחאות נוסעים. לידיעתכם, בכל חדר באנייה יש טלוויזיה אינטראקטיבית שבה ניתן לראות את מצב החשבון שלכם בכל רגע נתון.
במידה ולא נמצא ברשותכם כרטיס אשראי, יהיה עליכם להשאיר כסף מזומן לערבון (כ 200$ לאדם).
באנייה התשלום נעשה ע"י כרטיס החדר המשמש ככרטיס אשראי ולכן אתם לא צריכים להסתובב עם מזומנים. ניתן לשלם באמצעות כרטיס החדר בכל מקום בו אתם רוכשים משהו על האנייה (כולל החנויות), משתמשים בשירותים השונים או במתקנים הדורשים חיוב (עיסוי, כביסה, טלפון, שתייה וכד').
 

טיפים לצוות האנייה (10-12 יורו לאדם ליום) הם חובה וישולמו על ידכם יחד עם סגירת החשבון בסיום השייט (אלא אם שלמתם מראש, לפני היציאה). בנוסף מחוייבים דמי שירות בשיעור של 15% על כל הזמנת שתייה בברים ובטרקלינים השונים.

מאפייני החדרים:
חדר סטנדרטי מכיל:
כספת אישית
מייבש שיער
מיני בר
טלוויזיה אינטראקטיבית בשפות שונות
מדריך שירותים
טלפונים בחדרים – שיחות חוץ בחיוג ישיר (בתשלום), שיחות פנים למרכזנית לשירות חדרים ועוד
.

 

כל הזכויות שמורות לקשרי תעופה בע"מ  |  מרכז הזמנות טלפוני 03-5205077

UI and Design By Design-Factory

המערכת מבצעת חיפוש בהתאם להגדרותיך

 ל בין התאריכים  - 

 

 

בדיקת הזמנה, מיד תועבר לדף התשלום

 

 

שגיאה
?מוצר זה ימחק מסל הקניות שלך, האם להמשיך

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד

   

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד
 האם ברצונכם לצפות בהצעות אלה?