החופשה שלך בבוקרשט מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
הצג רשימת יעדים לבחירה
* מחיר חבילות טוס וסע הן לחבילה זוגית.

החופשה שלך בבוקרשט מתחילה כאן

החופשה שלך בבוקרשט מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

אטרקציות בבוקרשט

אטרקציות בבוקרשט

חיי לילה בבוקרשט

מזג אוויר
12°
מטבע מקומי
לאו רומני
שעה מקומית

 

חיי לילה בבוקרשט

Control Club

מועדון פופולרי מאוד בקרב מקומיים ותיירים הכולל שלושה חדרים שונים וגינת בירה פתוחה. המועדון מציע לבליינים מגוון רחב של משקאות ואוכל. לעיתים יש במקום הופעות חיות ו-50% על המשקאות האלכוהוליים. לרוב מתנגנת במקום מוזיקה בסגנון טכנו. המקום פתוח בכל ימות השבוע ומומלץ להגיע גם באמצע השבוע, כשיש פחות עומס ותור בכניסה.
כתובת:  Strada Constantin Mille 4, București 030167, Romania
 
 

 

חיי לילה בבוקרשט


Princess Club

מועדון יוקרתי הנחשב לאחד המועדונים הטובים ביותר בבוקרשט. במועדון יש ליין מסיבות לישראלים בימי חמישי הכולל שירים ישראלים ולכן הרבה מהקהל הוא ישראלים הבאים לבלות לצלילים המוכרים. המועדון מעוצב בצורה מודרנית וצבעונית המכניסה את הבליינים לאווירת המסיבה.
כתובת:, bucuresti 060201, Romania  Strada serg. Ghercu S. Constantin 24
 
 

 

חיי לילה בבוקרשט

Face Club

מועדון הפייס הוא למעשה אולם אירועים. המקום מעוצב בסגנון יוקרתי ועל מנת להיכנס אליו יש להגיע בקוד לבוש אלגנט. הכניסה למועדון היא בתשלום לאלו שלא הזמינו שולחן ובחינם למזמינים שולחן מראש עם מינימום הזמנה משתנה. המוזיקה המתנגנת בסגנון מינסטרים וייתכן שתראו יותר אנשים מצלמים סלפי מאשר רוקדים. אך אין ספק שביקור במועדון הוא חוויה מומלצת.
כתובת: Piața Presei Libere 3-5, București 013701, Romania

 

חיי לילה בבוקרשט

סיור לילי במועדונים ופאבים

בעיר פועלים כמה סיורים המוצעים לתיירים ועוזרים להם להכיר את חיי הלילה של בוקרשט ובנוסף להכיר תיירים נוספים שרוצים לבלות. מחירי הסיורים משתנים ובדרך כלל המחיר כולל גם משקה אחד בכל פאב או מועדון בו תבקרו. הסיורים פופולריים בקרב תיירים המגיעים לעיר ויעילים לאלו הרוצים להכיר את הברים המומלצים. בדרך כלל משווקי הסיורים יפנו אליכם במרכז העיר ויציעו לכם להירשם לסיור.
 
 
 

מה לעשות בבוקרשט