החופשה שלך בקפלוניה מתחילה כאן

החופשה שלך בקפלוניה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיסות לקפלוניה

טיסות לקפלוניה

טיסות לקפלוניה

תמה עונת התיירות בקפלוניה, מוזמנים להיעזר במנוע החיפוש בראש העמוד כדי למצוא את הטיסה הבאה שלכם לאחד מאיי יוון.

רוצים לדבר עם מומחי החופשות שלנו כדי למצוא את החופשה הטובה ביותר עבורכם? התקשרו ל-2434* או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

צרו קשר

מה לעשות בקפלוניה

כדאי לדעת על קפלוניה

מזג אויר

מזג האוויר בקפלוניה, כמו בשאר איי יוון, הוא מזג אוויר ים תיכוני נוח ונעים מאד. במהלך חודשי ה קיץ הטמפרטורה גבוהה (בעיקר בין יוני לספטמבר), דבר הנכון גם לגבי טמפרטורת המים. בחודשים אלה מבלים מרבית הנופשים על האי מול הים ונהנים משלל האטרקציות שהוא מציע. בחורף קר, אם כי פחות בהשוואה לצפון יוון למשל, ולכן פעילויות של מים אינן מתאימות. יחד עם זאת, אפשר למצוא בכל עונה ולאורך כל השנה יופי ועניין בקפלוניה וליהנות מחופשה נפלאה.

תחבורה

התחבורה הציבורית בקפלוניה זמינה באופן מוגבל ולכן הדרך הטובה להתנייד ברחבי האי היא באמצעות רכב שכור או בעזרת שירותיהן של חברות נסיעות פרטיות. אפשר להזמין טיולים ליעדים שונים ברחבי האי או, אם שוכרים רכב, ליהנות להסתובב בו באופן עצמאי ולהגיע לנקודות החבויות שבו, בין היתר.
 

הגעה

בחודשי הקיץ בעיקר וגם במהלך החגים יוצאות טיסות ישירות לקפלוניה. הטיסות קצרות יחסית והן הזדמנות  מצוינת לנצל את הזמן לנופש בלתי רגיל על אחד האיים היפים ביותר של יוון. אפשרות נוספת, אם רוצים לטייל במקומות נוספים ביוון, היא לנחות באתונה, לשכור רכב ולצאת לכיוון האי (בהמשך יש לעלות על מעבורת, שתיקח אתכם אליו ישירות).

כסף

החזרי מע"מ – המטבע המקובל בקפלוניה הוא אירו. המע"מ הינו בגובה של 23 אחוז על מרבית המוצרים, כאשר על חלקם ישנו מע"מ מופחת. תיירים בקפלוניה יכולים לקבל החזר מע"מ על קניות שנעשו באי, ובתנאי שהסכום הכולל שלהן גבוה מ-120 אירו. כדי לקבל את ההחזר יש להגיש בקשה לכך בשדה התעופה בצורף טופס מיוחד וקבלות.
תשר – התשר המקובל בקפלוניה הינו בגובה של 10 אחוז, והוא ניתן לרוב לספקי שירות למיניהם, כמו מלצרים, נהגים או מדריכים פרטיים ועוד.