הצהרת נגישות

מבוא

אנו רואים חשיבות רבה בשירות איכותי ובאספקת שירות שוויוני לכלל הלקוחות והגולשים, ולשם כך מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בהנגשת אתר האינטרנט של החברה.

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמתAA ומסמךWCAG2.0 הבינלאומי.
מטרת ההנגשה הינה לשפר את האתר כך שיהיה זמין, נוח וידידותי לשימוש עבור אנשים עם מוגבלויות תנועה בידיים או בראייה, לבעלי לקויות קוגניטיביות ולאנשים המתקשים בהפעלת המחשב והאינטרנט, ולאפשר לכולם לגלוש בנוחות ובמהירות וליהנות מהתכנים ומהשירותים שפותחו במיוחד עבור הלקוחות והגולשים.

אמצעי הנגישות באתר קשרי תעופה

תקינה - האתר נתמך ע"י דפדפנים תקניים.
תוכן האתר - התכנים באתר נכתבו בצורה פשוטה, ברורה ונהירה. האתר מחולק לשלושה עולמות תוכן, כאשר כל עולם כולל קטגוריות וכלים שונים לאיתור מהיר של מידע.                              
עיצוב האתר - האתר עוצב תוך מודעות והתאמה לגולשים ולקוחות עם לקויות ראייה.
מבנה האתר - מבנה האתר מושתת על ניווט קל ברור ונוח, עם תפריטים הבנויים באמצעות רשימות המאפשרים התמצאות קלה, פשוטה ומהירה באתר.
הגדלת התצוגה באתר  - גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר יכולים לעשות זאת ע"י לחיצה בו זמנית על המקשים Ctrl"" ו "+" (קונטרול ופלוס).
כל לחיצה על צמד המקשים האלו תגדיל את התצוגה ב-10%. בכדי להקטין את התצוגה יש צורך ללחוץ על המקשים Ctrl"" ו "-" ( קונטרול ומינוס ) בו זמנית.
בנוסף,  האתר מאפשר שינוי גודל הכיתוב ע"י כפתורי הגדלת או הקטנת הטקסט הנמצאים בצד ימין בראש כל עמוד באתר.
הפעלת האתר באמצעות מקלדת לגולשים המתקשים בתפעול עכבר קיימת האפשרות לגלוש באתרנו באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקשTab תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור המסומן. 
גלישה באתר באמצעות קורא - מסך - מידע זה מיועד לגולשים כבדי ראיה או עיוורים המשתמשים בתוכנת קורא-מסך.
 

הבהרה

על אף מאמצינו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים עבורם, אבל אין זה אומר שהפסקנו לטפל בכך.
אנו ממשיכים במאמצים רבים לשפר את נגישות האתר שלנו ככל הניתן, מתוך חובה מוסרית לאפשר לכלל האוכלוסייה שימוש באתר, לרבות אנשים עם מוגבלויות.
אנו תמיד שואפים ללמוד ולשפר את הנגישות עבורכם.במידה ונתקלתם בקושי מסוים נשמח לקבל הערות והצעות ייעול באמצעות השארת פרטים בתיבת הצור קשר באתר או באמצעות הטלפון.