קשרי תעופה, חבילות נופש, טיסות, מלונות וטיולים מאורגנים
טלפון בלוגו
לרכישה צלצלו עכשיו03-5205077
 
 

טיול מאורגן ליווןיוון מציעה נוף, אנשים מקומיים שנהנים מקפה, אומנות, רכילות ופוליטיקה, אינסוף קילומטרים של חופים קסומים, עתיקות צרובות שמש, גבינת פטה חדה יותר ואוזו חריף יותר.

ביקור ביוון הוא הזדמנות להכיר את סגנון המוסיקה הבלוזי והמלנכולי "רמבטיקה" ואת היכולת של שרידי התרבות של יוון העתיקה לשחרר את הדמיון שלכם. ביוון תוכלו לפגוש גם אמנות מודרנית מעוררת מחשבה וסצנת מוסיקה עכשווית תוססת ומלאת חיים. במהלך הטיול תתקלו בגלריות, במוסיקה חיה ובמוזיאונים מודרניים במקומות הכי פחות צפויים. יוון מצליחה לאזן בין העבר, ההווה והעתיד שלה באופן מיוחד שלא תמצאו במקומות אחרים. התוצאה היא מדינה שבה העיסוק התרבותי הוא אינסופי.

היוונים מתגאים במטבח שלהם ונחשבים בין העמים מסבירי הפנים ביותר על פני כדור הארץ. הם פשוט יצאו מגדרם כדי להבטיח שתיהנו מהאוכל.

איי יון מציעים אתרים ארכיאולוגיים עתיקי יומין, כפרים יווניים אותנטיים עם רחובות ציוריים ותלולים, מבצרים עתיקים, חופים מדהימים ושווקים מקומיים עמוסי כל טוב.

הטיול המאורגן מגיע גם לקוטור, עיר מדהימה במונטנגרו שממוקמת במפרץ שחודר אל ההרים באזור שבו נופים עוצרי נשימה. הבתים העתיקים והחומות שסובבים את העיר קוטור מלמדים על עבר עטור מלחמות ומצור שעמו התמודדו תושבי המקום.

 
להזמנת טיול מאורגן ליוון דברו עם אחד מנציגי השירות שלנו והזמינו דרכו בטל' 2434* או 03-5205077

 

כל הזכויות שמורות לקשרי תעופה בע"מ  |  מרכז הזמנות טלפוני 03-5205077

UI and Design By Design-Factory

המערכת מבצעת חיפוש בהתאם להגדרותיך

 ל בין התאריכים  - 

 

 

בדיקת הזמנה, מיד תועבר לדף התשלום

 

 

שגיאה
?מוצר זה ימחק מסל הקניות שלך, האם להמשיך

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד

   

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד
 האם ברצונכם לצפות בהצעות אלה?