קשרי תעופה, חבילות נופש, טיסות, מלונות וטיולים מאורגנים
03-5205077
 
 

ספארי חורף בלפלנד לשומרי מסורת

-ימים

7

כרטיס טיול

מסלול: מסלול מותאם לדתיים ושומרי מסורת

מס' ימים: 7

חברת תעופה: שכר

בסיס אירוח: פנסיון מלא

מיועד: שומרי מסורת

המחיר לאדם בחדר

החל מ: 

€2,399  

בחר תאריך ומחיר:

תקציר הטיול
 

לפלנד, ארץ זוהר הצפון וכלבי האסקי. נהיגה באופנועי שלג במרחבים הקפואים ושיט בשוברת קרח עצומה. ביקורים בפארק המפל הקפוא ובפארק חיות הבר הגדול וכמובן הכפר של סנטה קלאוס! הכל בטיסות ישירות וברמת אירוח מושלמת בפנסיון מלא.

 

צפה במסלול הטיול >
אטרקציות
  • כלול במחיר
  • בתוספת תשלום
  • אופנועי השלג
  • גן החיות הצפוני ביותר בעולם
  • שייט בשוברת קרח
מפה
 
מסלול הטיול להורדת מסלול הטיול >
 
  • מפה

יום 1 - 22/03/2017:ת"א – רובניימי- "יער הציידים"

טיסה ישירה מתל-אביב לרובניימי, בירת המחוז של לפלנד והעיר הגדולה בצפון פינלנד. העיר יושבת על החוג הארקטי וידועה בעולם כמקום שבו "סנטה קלאוס" מכין את מתנות חג המולד ויוצא ממנה בכרכרה הרתומה לאיילים לחלקם בכל העולם. לאחר הנחיתה וההתארגנות בשדה נתחיל בפעילות המתוכננת. ארוחת צהרים (מותנה בשעת הנחיתה). נמשיך למרכז ההצטיידות שלנו ונקבל ציוד מתאים שכולל: חליפת שלג, נעליים וגרביים מיוחדים (זוג אחד) וכפפות. לאחר מכן נסיעה קצרה תביא אותנו לאזור יער פראי, מרכז אוטנטי של חוטבי עצים שבו נחוש את האווירה המיוחדת של הטבע שנשמר במלוא עוצמתו. (הביקור מותנה בשעת הנחיתה). הביקור כאן יכניס אותנו לאווירה המסורתית של היער הארקטי. נסיעה למלון. ארוחת ערב.


יום 2 - 23/03/2017:ספארי אופנועי שלג והכפר של סנטה קלאוס

נצא מצוידים בלבוש הארקטי המיוחד הכולל: מגפיים, גרביים, חליפת ספארי, כפפות, כובע גרב וקסדה; שיעור נהיגה קצר על אופנועי השלג ויוצאים רכובים על אופנועי שלג למקומות שלא ניתן להגיע אליהם ברכב או ברגל בינות ליערות עצי מחט, אגמים קפואים ונהרות שזרימתם עצרה מלכת. (הנסיעה על אופנועי השלג הינה בזוגות). בשעות הצהריים נערוך ביקור בכפר "סנטה קלאוס" הממוקם ממש על החוג הארקטי. כפר זה נבנה כגימיק תיירותי על ידי הפינים בשנות ה-80 של המאה הקודמת ומהווה אתר תיירותי מקסים ומהנה. הכפר שוכן על החוג הארקטי ומכיל עשרות חנויות צבעוניות, בית דואר מקורי, בתי קפה ומסעדות וכמובן את סנטה קלאוס בכבודו ובעצמו. חזרה למלון והתארגנות לשבת.


יום 3 - 24/03/2017:תפילות וסיורים רגליים (השבת יוצאת בכל מחזור ביום טיול אחר- זו דוגמה לפעילות בשבת)

נפתח את היום בתפילת שחרית של שבת כשלאחריה קידוש וארוחת בוקר. סיור רגלי עם מדריך הקבוצה ונשוב למלון לתפילת מנחה ולסעודה שלישית, מנוחת שבת. ערבית והבדלה. בערב ארוחת מלווה מלכה.


יום 4 - 25/03/2017:כלבי האסקי – איילי צפון- דיג בקרח – Snowman Park – ומוזיאון ארקטיקום. תצפית על "זוהר הצפון" וטיול עם סנדלי שלג

יום חוויתי המשלב פעילות של מזחלות כלבים, מזחלות טובוגאן ומזחלות הרתומות לאיילי הצפון. נצא לביקור בחוות גידול ואילוף של כלבי האסקי. נלמד על דרכי הגידול של כלבים אלו ושיתוף הפעולה בינם ובין הסאמים- תושבי הצפון לאורך מאות בשנים. בהמשך נצא לספארי רכובים על גבי מזחלות הרתומות לכלבים אלו, במסלול מיוחד וחוויתי (הרכיבה – בזוגות). נמשיך ונבקר בחוות גידול לאיילי הצפון (REINDEER) ונצא גם פה לרכיבה קלה במזחלות הרתומות לאייל זה. דיג בקרח. ארוחת צהריים בבית עץ טיפוסי. נמשיך לטקס לאפי מסורתי. נמשיך ונבקר ב- Snowman Park בו ניכנס לארמון ומלון קרח, נלמד להחליק על הקרח וגם כיצד בעצם בונים בובת שלג...? נוסיף ונלמד כיצד לפסל בקרח ולגלוש בעזרת סנובורד... בקיצור- חוויה לכולם!!!. ניסע לביקור במוזיאון "ארקטיקום", בו נוכל ללמוד ולהכיר את החיים באזור החוג הארקטי ואת ההיסטוריה של העיר בתקופת מלחמת העולם השנייה ובכלל. לאחר ארוחת הערב נצא, באוטובוס, אל מחוץ לעיר, לאזור מיוחד וחשוך בלב הערבה הקפואה כדי להתמקם בנקודה הטובה ביותר ממנה נוכל לנסות ולצפות בתופעת "זוהר הצפון" (זוהי תופעת טבע שאין לנו שליטה עליה וצוות "דרך החופש" ידאג להתעדכן אצל הרשויות על הסיכוי לראותה הערב או בכל ערב אחר ובהתאם לזאת, בהתראה קצרה, אנו נצא לכאן). ננצל את השהות במקום כדי להתנסות גם בהליכה ב"סנדלי שלג" מיוחדים וניקח עימנו כמובן משקה חם שיחמם את ההמתנה לקראת אירוע טבע מדהים זה ותחשבו על זה- זה התחיל בשמש, לפני כמה דקות, 150 מיליון ק"מ מכאן... ואוו! **אין הבטחה לראות את הזוהר הצפוני.


יום 5 - 26/03/2017:שוברת הקרח

"אין דברים כאלה!" -יום מיוחד נוסף בו ניסע דרומה שם נעלה על שוברת הקרח לשייט מרהיב במפרץ בוטניה הקפוא. נלמד להכיר את יכולתה המיוחדת של הספינה המבקעת גושי קרח עצומים ומפלסת את הדרך לספינות כדי לשמור על נתיב פתוח לנמל וממנו. נערוך סיור מקצועי מודרך עם הצוות ב"קרביה" של הספינה הייחודית ומאוחר יותר, באחת הנקודות, נדומם מנועים ונרד לשחייה (למעוניינים...) בתוך המים הקפואים בעזרת חליפות מיוחדות שפותחו ע"י נאס"א והמסופקות ע"י צוות הספינה. ארוחת צהרים. נשוב לנמל וחזרה לרובניימי. ארוחת ערב במלון.


יום 6 - 27/03/2017:גן החיות הצפוני בעולם – חנות מפעל השוקולד פייזר – המפלים הקפואים בקורואומה

ניסע בשעות הבוקר לביקור בגן החיות הצפוני ביותר בעולם – רנואה; בגן חיות זה מיוצגות כמעט כל חיות הבר השכיחות בקווי הרוחב הצפוניים של כדור הארץ – מעל 50 מינים שונים. רובן של חיות אלו פעיל בחודשי החורף והאביב. בהמשך נצא לביקור בחנות מפעל השוקולד פייזר הממוקמת בסמוך לאתר. נצא ונחלוף בערבות קרח, אזורים מושלגים, כפרים נידחים ועיירות קטנות ונגיע אל אזור שמורת הטבע קורואומה; ממגרש החנייה העליון נרד לאט ובזהירות בדרך המתפתלת מטה אל הקניון ונגיע אל תחתית המפלים הקפואים המהווים מוקד משיכה למטפסי קרח מכל העולם והמשמשים גם אתר אימון לנבחרת פינלנד. במידת האפשר נלך לאורכו של הקניון ונוכל לראות את נטיפי הקרח – ממש מעלינו. בתום הביקורים- נשוב לרובניימי.


יום 7 - 28/03/2017:רובניימי – ת"א.

לאחר ארוחת בוקר ובהתאם לשעת הטיסה נצא לשדה התעופה של רובניימי ונשוב חזרה ארצה. תם ונשלם.


מפה
הערות ותנאים
 
המחיר כולל:
טיסות ישירות תל אביב- רובניימי- תל אביב בחברת אל על (סאנדור) כולל מסי נמל, דלק וביטחון. נכון ליום 01/07/2016 מלון בקתות מדרגת תיירות ראשונה. Wi-Fi חופשי. סיורים וביקורים כולל דמי כניסה כמפורט בתוכנית אוטובוס תיירים נוח וממוזג כלכלה כשרה מהדרין: פנסיון מלא (ארוחות צהריים: כריכים+ מרק חם וימים בהם נאכל צהריים במלון) תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט סבלות והמדריך הישראלי) מדריך ישראלי בכיר ומנוסה ביעד מצוות "דרך החופש" השאלת ציוד חורף מלא: סרבל ארקטי, נעלים, כפפות וגרביים. שייט בשוברת קרח! אופנועי שלג בנהיגה עצמית (נהיגה בזוגות) מזחלות כלבי האסקי (2 בכל מזחלת) מזחלות איילי הצפון (2 בכל מזחלת) המפלים הקפואים ביקור ביער חוטבי העצים טיול רגלי עם סנדלי שלג כניסה ל- Snowman Park ,ביקור במלון הקרח ושלל פעילויות כניסה לפארק חיות הבר רנואה מוזיאון ארקטיקום ביקור בכפר של סנטה קלאוס תעודה המאשרת את חציית "החוג הארקטי"! כניסה לחנות מפעל השוקולד פייזר חווית דייג בקרח כולל כל הציוד (מקדחים, חכות, פיתיונות) יציאה לילית עם אוטובוס, אל מחוץ לעיר המוארת, בניסיון לתפוס את הזוהר הצפוני יציאה רגלית נוספת, לאזור חשוך בניסיון לראות את "זוהר הצפון

המחיר אינו כולל:
ביטוח נוסעים (הפוליסה צריכה לכלול "ספורט חורף"). הוצאות בעלות אופי אישי תשר למדריך הישראלי

כל הזכויות שמורות לקשרי תעופה בע"מ  |  מרכז הזמנות טלפוני 03-5205077

UI and Design By Design-Factory

המערכת מבצעת חיפוש בהתאם להגדרותיך

 ל בין התאריכים  - 

 

 

בדיקת הזמנה, מיד תועבר לדף התשלום

 

 

שגיאה
?מוצר זה ימחק מסל הקניות שלך, האם להמשיך

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד

   

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד
 האם ברצונכם לצפות בהצעות אלה?