קשרי תעופה, חבילות נופש, טיסות, מלונות וטיולים מאורגנים
טלפון בלוגו
לרכישה צלצלו עכשיו03-5205077
 
 

חבילות נופש ודילים לורונה והאגמים

בחר עיר:

אנשים שחיפשו חבילות לורונה  התעניינו גם בהצעות הבאות:

מבצעי חבילות לוורונה בתאריכים נוספים

חבילות לורונה - בשם האהבה, בשם הרומנטיקה, בשם היופי
 
חבילות לורונה, בירת האהבה של אירופה, מאפשרות לכם להיכנס לעולמם של רומיאו ויוליה, הנאהבים המיתולוגיים, וליהנות מאגמים כחולים צלולים, כפרים אותנטיים, עיירות איטלקיות קסומות וציוריות, שהכל עטוף ביערות ופארקים ובהם נחלים, מפלים, עמקים, מסלולי הליכה או רכיבה, כשמלמעלה צופים פסגות האלפים המושלגות
 

האוויר הצלול-צלול, והצבעים החזקים של ירוק וכחול, הם שני הדברים הראשונים שיקבלו את פניכם שתגיעו לורונה. על הצבע הירוק אחראים הפארקים והיערות על גבי ההרים והרכסים, המכסים את כולם, ועל הצבע הכחול שולטים האגמים הצלולים. אם תביטו למעלה תוכלו לחזות בהרי האלפים ובפסגותיהם המושלגות, כך שללא ספק תרגישו בתוך ציור. הקסם הרומנטי השורה על האזור, מקור השראה של סופרים ומשוררים מכל העולם, הוא אחד המאפיינים העיקריים של אזור צפון איטליה, המשופע בהרים, יערות, עמקים ואגמים נהדרים.
 
ורונה ממוקמת על גדות האדיג'ה, אחד הנהרות הגדולים והיפים שבמחוז ונטו שבצפון איטליה. ראשיתה של העיר ב-550 לפנה"ס, וכבר בימי קדם היוותה מוקד מסחרי חשוב בהיותה שוכנת על צמתי סחר עיקריים. טיולים בורונה כדאי לחלק לשני חלקים עיקריים: ביקור בעיר עצמה, וסיור בסביבת האגמים היפהפייה. העיר עצמה משופעת באירועי תרבות, כנסים, ופסטיבלים מכל התחומים - מוסיקה, תיאטרון, אמנות, מופעי רחוב ועוד. עוד תוכלו לבקר בעיר בקברה של יוליה ובמרפסת המפורסמת, לסייר באתרים ארכיאולוגיים, לצפות במבנים בעלי אדריכלות ייחודית, ולאכול היטב באחת המסעדות הנהדרות שלהעיר. באזור האגמים תבקרו בכפרים מסורתיים, תשוטטו בין כרמי הזיתים והמטעים, וחובה לבחור לפחות באחד ממסלולי ההליכה, חלקם ממש מאתגרים, או בטיולי אופניים מרהיבים. עוד תוכלו ליהנות ממצנחי רחיפה שייקחו אתכם גבוה גבוה ממש מעל האגמים, לרכב על סוסים, או ללכת לאיבוד עם הרכב באחד מהשבילים האינסופיים עמוק בתוך בירוק של ההרים. ורונה ואזור האגמים של צפון איטליה היא ללא ספק גן עדן ייחודי של תרבות, יופי, אמנות ואהבה.
 

 
ניתן לרכוש חבילות לורונה ישירות בממשק ההזמנות של אתר קשרי תעופה.
המערכת מאובטחת בתקנים המחמירים ביותר והממשק פשוט ונוח לשימוש.
תוכלו גם לדבר עם אחד מנציגי השירות שלנו שישמחו לעזור ולענות על כל שאלה
 או להזמין חבילות לורונה טלפונית. טל' 2434* או 03-5205077.
 

כל הזכויות שמורות לקשרי תעופה בע"מ  |  מרכז הזמנות טלפוני 03-5205077

UI and Design By Design-Factory

המערכת מבצעת חיפוש בהתאם להגדרותיך

 ל בין התאריכים  - 

 

 

בדיקת הזמנה, מיד תועבר לדף התשלום

 

 

שגיאה
?מוצר זה ימחק מסל הקניות שלך, האם להמשיך

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד

   

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד
 האם ברצונכם לצפות בהצעות אלה?