קשרי תעופה, חבילות נופש, טיסות, מלונות וטיולים מאורגנים
טלפון בלוגו
לרכישה צלצלו עכשיו03-5205077
 
 

סיציליה

בחר עיר:האי סיציליה הוא הגדול ביותר בים התיכון וידוע בעיקר כמקום שבו נולדה המאפיה האיטלקית. אבל לחשוב על סיציליה רק כעל "אי המאפיה" יכול להיחשב כמעט אכזריות תרבותית. סיציליה מתגאה בחמישה אתרי מורשת עולמות של אונסק"ו, בחופים נפלאים ובמסעדות מעולות.
מה שהופך את האי לשונה משאר איטליה זו החברה הרב תרבותית שלו, שנוצרה בעקבות האסיאתיים, האפריקנים והאירופאים ששלטו במקום. כתוצאה מכך, נותר באי מבחר מדהים של נפלאות אדריכליות, משרידים מהתקופה היוונית והרומית העתיקה ועד לקתדרלות ולמנזרים מרשימים מתקופת הבארוק. לצד זה, האי מציע גם נופים קסומים בטבע, וקילומטרים של חופי ים ואפשרות לטייל גם באיים הקטנים יותר שבאזור.
אם אתם רוצים לטעום מהחיים האותנטיים של סיציליה, צאו לשווקי פאלרמו. המקומיים והתיירים מגיעים לכאן כדי לקנות דגים, ירקות, פירות ולטעום מהלחמים והגבינות המקומיים. זו גם הזדמנות לסייר ברחובות מימי הביניים ולקנות משהו כמזכרת.
איי Aeolian הם ארכיפלג געשי שבהם לא רק חוף מחוספס, מערות וצוקים, אלא גם נופים מעולים, אתר נופש תרמי, ספורט מים, דייג מעולה וכמובן חופים חוליים. הארכיפלג מורכב משבעה איים עיקריים, ומעבורת ששטה לעתים תכופות לאיים הרבים במהלך הקיץ.

 

כל הזכויות שמורות לקשרי תעופה בע"מ  |  מרכז הזמנות טלפוני 03-5205077

UI and Design By Design-Factory

המערכת מבצעת חיפוש בהתאם להגדרותיך

 ל בין התאריכים  - 

 

 

בדיקת הזמנה, מיד תועבר לדף התשלום

 

 

שגיאה
?מוצר זה ימחק מסל הקניות שלך, האם להמשיך

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד

   

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד
 האם ברצונכם לצפות בהצעות אלה?