קשרי תעופה, חבילות נופש, טיסות, מלונות וטיולים מאורגנים
טלפון בלוגו
לרכישה צלצלו עכשיו03-5205077
 
 

טיסות למדריד

בחר עיר:

טיסות נבחרות למדריד, כולל פסח

טיסות קיץ נבחרות למדריד

מבצעי טיסות למדריד בתאריכים נוספים

טיסות למדריד
מי שמחפש כיף והנאה, מדריד היא המקום להעביר בו את חופשת חגים, או סתם לבלות כמה ימים בהנאה צרופה.
מדריד היא כרך גדול שבו מתגוררים יותר מ-3 מיליון תושבים. זוהי עיר מופלאה לתיירים. העיר מציגה לראווה מבנים עכשוויים לצד מונומנטים עתיקים, מבטיחה מגוון ענק של מקומות בילוי ואתרים שאפשר לספוג בהם קצת תרבות ואומנות. וכמובן – אין כמו מדריד לאוהבי הכדורגל. מזג האוויר דומה לאקלים הממוזג של ארצנו ועונת התיירות הפופולרית היא הקיץ.

איך לטוס
תוכלו למצוא שפע של טיסות למדריד, גם במחירים נמוכים במיוחד. הטיסות למדריד מישראל הן סדירות וישירות, אבל יש גם טיסות שכר וטיסות לא ישירות עם תחנות ביניים במדינות אחרות. משך הטיסה מישראל למדריד הוא כחמש שעות.
דוגמה לטיסות לא ישירות למדריד היא טיסה למדריד עם עצירה באיסטנבול. יש טיסות שבהן ההמתנה בתחנת הביניים נמשכת פחות משעתיים, ויש טיסות שההמתנה אורכת כמעט 10 שעות. תלוי במועד הטיסה שאתם מבקשים. בדרך כלל עלות הכרטיס בטיסה שכזו היא כ-442 דולרים.
לגבי הכבודה שלכם. לכל חברת תעופה יש מדיניות משלה באשר למשקל הכבודה וכמות המזוודות. בדרך כלל זה קשור לסוג הכרטיס. לכן, מומלץ לקבל מידע מראש בנושא זה באתר של חברת התעופה.
אפשר לבצע את הזמנת הכרטיסים באינטרנט, ולקבל אישור על ביצוע ההזמנה בדואר האלקטרוני. חשוב לבדוק שהחברה מבטיחה לכם שכרטיס האשראי יחויב רק לאחר שאושר מקום בטיסה.
טיסות ישירות למדריד מגיעות לשדה התעופה במדריד, Barajas. השדה נמצא כ-12 קילומטרים מצפון למרכז מדריד.

מה אפשר לעשות בשדה
זהו שדה תעופה עמוס והומה שמורכב מארבעה טרמינלים, אבל גם ייחודי מאוד יחסית לשדות תעופה אחרים בעולם. מי שמוצא את עצמו מתעכב בשדה התעופה בהמתנה לטיסת המשך, או בהמתנה לטיסה שעוכבה, ימצא במקום מגוון של פעילויות לילדים ומבוגרים כמו שירותים של ספא ופינות משחקים.
כשנוחתים בשדה התעופה במדריד, אפשר לצאת ממנו בכמה אפשרויות: למשל, אפשר להשתמש במטרו, הרכבת התחתית בעיר (קו 8 יוצא משני טרמינלים: 2, ו-4), שמגיעים למרכז מדריד.  או בשירותי האוטובוסים שיוצאים משדה התעופה לרחבי מדריד. מטבע הדברים, משך הנסיעה באוטובוס ארוך יותר מהנסיעה במטרו, ויכול לקחת כחצי שעה.
 

כל הזכויות שמורות לקשרי תעופה בע"מ  |  מרכז הזמנות טלפוני 03-5205077

UI and Design By Design-Factory

המערכת מבצעת חיפוש בהתאם להגדרותיך

 ל בין התאריכים  - 

 

 

בדיקת הזמנה, מיד תועבר לדף התשלום

 

 

שגיאה
?מוצר זה ימחק מסל הקניות שלך, האם להמשיך

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד

   

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד
 האם ברצונכם לצפות בהצעות אלה?