קשרי תעופה, חבילות נופש, טיסות, מלונות וטיולים מאורגנים
טלפון בלוגו
לרכישה צלצלו עכשיו03-5205077
 
 

בודפשט

בחר עיר:

בודפשט, עיר עם צביון עתיק משולב בתוך נוחות מערבית, עיר שלווה ונינוחה שלא שוכחת להיות גם אטרקטיבית ונוצצת, היא יעד מעולה עבור חופשה רומנטית או טיול עם המשפחה והילדים. בירת הונגריה עשירה באתרים היסטוריים, לאומיים ותרבותיים ומציעה מגוון רחב של אפשרויות בילוי ונופש.
שמה של בודפשט, השישית בגודלה באיחוד האירופי, נוצר מאיחוד שתי הערים שמשני צידי הדנובה, בודה בצידו המערבי של הנהר ופשט בצידו המזרחי. פשט שוכנת באזור מישורי ומרכזת בתוכה את רוב הפעילות הכלכלית, התרבותית והתעשייתית. בודה לעומתה היא הררית ונמצאים בה אתרים לאומיים והיסטוריים חשובים כמו טירת בודפשט ואנדרטת השחרור.

אם אתם אוהבים להתפנק, פנו לכם אחר צהריים קסום של עונג באחד מבתי המרחץ המפוארים של העיר. לאחר מכן צאו לטיול לילי בעיר לאורך נהר הדנובה על גשריו המוארים, או פשוט שוטטו מלאי השתאות ברחובותיה הקסומים. חובבי התיאטרון לא יפספסו את רחוב נג'ימסו, המקבילה של ברודוויי הניו יורקי על שום התיאטראות הרבים הפזורים בו, ולחובבי המוזיקה מצפים קונצרטים במחירים מצחיקים באקדמיה למוסיקה. ולא נשכח את הנקודה היהודית: בשנת 1860 נולד כאן חוזה המדינה, בנימין זאב הרצל.
חופשה בבודפשט היא חוויה מרגשת ומרגיעה. הטיולים, האתרים, המוזיאונים, המונומנטים המרהיבים. עיר מיוחדת וקסומה, "הפנינה שעל הדנובה", הנחשבת ובצדק לאחד ממוקדי התיירות הבולטים, האהובים והרומנטיים של אירופה.
 

כל הזכויות שמורות לקשרי תעופה בע"מ  |  מרכז הזמנות טלפוני 03-5205077

UI and Design By Design-Factory

המערכת מבצעת חיפוש בהתאם להגדרותיך

 ל בין התאריכים  - 

 

 

בדיקת הזמנה, מיד תועבר לדף התשלום

 

 

שגיאה
?מוצר זה ימחק מסל הקניות שלך, האם להמשיך

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד

   

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד
 האם ברצונכם לצפות בהצעות אלה?