קשרי תעופה, חבילות נופש, טיסות, מלונות וטיולים מאורגנים
טלפון בלוגו
לרכישה צלצלו עכשיו03-5205077
 
 

ילדים ומשפחה בברצלונה

בחר עיר:

חופשות משפחתיות נבחרות בברצלונה

חופשות משפחתיות נבחרות בברצלונה בחגים


היא יפה, היא שקטה, היא סואנת, היא תרבותית ומתחכמת, היא חתרנית, היא שמרנית, היא מודרניסטית, היא מתחדשת ובעלת היסטוריה מפוארת, היא אמנותית, היא ספורטיבית, היא חמימה, היא מסנוורת. כמו מלכת הכיתה הפופולרית והזוהרת, נראה כאילו פיזרו על ברצלונה אבק של קסם בכל אחת מפינותיה וסמטאותיה.
הארכיטקטורה, המוזיאונים, הגנים והפארקים, חוף הים הנהדר, הרובעים והשכונות, האמנים והאמנות, הרמבלה, איצטדיון קאמפ נואו, הסלסה והפלמנקו, הטאפאסים, חיי הלילה הבלתי נגמרים - בירת חבל קטלוניה מציעה כל כך הרבה מה לראות, וכל כך הרבה איפה לטייל, והיא מאפשרת כל כך הרבה סוגים שונים של חוויות - עד שבלתי אפשרי לתאר או להתחיל להבין את העיר הזו מבלי להתייצב שם כבר מחר בבוקר ולנשום את האווירה המיוחדת שלה עמוק עמוק אל תוך הריאות.   
ברצלונה היא עיר ים-תיכונית מושלמת. אפילו מזג האוויר מחייך אל העיר המדהימה הזו, כאשר רוב הזמן תהנו משמש קיצית נעימה או מרוח אביבית נהדרת, ובשעות השקיעה עוטפת את העיר הילה מכשפת. גם החורף לא כל כך נורא כאן, ובשילוב מבצעים והמחירים הנוחים מעניק יופי של אפשרות לביקור בעיר.
את ברצלונה אי אפשר למצות ביום אחד. העיר שואבת אותך ומאמצת אותך לחיקה מבלי להתאמץ,  בנונשלטניות ספרדית מלאת תשוקה, ואין לך ברירה אלא לאמץ, לחבק אותה בחזרה, ולתהמסר לחוויה - העוצמה השקטה שלה כבר תעשה בשבילך את העבודה.

 

ברצלונה למשפחות

אטרקציות לילדים בברצלונה

כל הזכויות שמורות לקשרי תעופה בע"מ  |  מרכז הזמנות טלפוני 03-5205077

UI and Design By Design-Factory

המערכת מבצעת חיפוש בהתאם להגדרותיך

 ל בין התאריכים  - 

 

 

בדיקת הזמנה, מיד תועבר לדף התשלום

 

 

שגיאה
?מוצר זה ימחק מסל הקניות שלך, האם להמשיך

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד

   

מערכת קשרי תעופה איתרה עבורכם
הצעות משתלמות נוספות עבור:

מלונות, רכב, וביטוחים
במחירים אטרקטיביים במיוחד
 האם ברצונכם לצפות בהצעות אלה?